Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

Pnowie doradźcie co kupić.. Szukam nowego smatfona do 500-600zł, który działa płynnie i się nie wiesza (nie gram na tel wiec to nie musi byc 6 czy 4-rdzeniowy kombajn). Telefonu używam głównie do smsów, czasem rozmów, i przegladania internetu. Fajnie, gdyby miał dobry aparat. Do tej pory używałem prostych telefonów typu nokia E51, E52 itd, wiec nie mam dużego doświadczenia z dotykowcami :( mam duże łapy i grube palce wiec ekran pewnie około 4", żebym nie przeklinał go przy każdym smsie.. pomożecie :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek, model w zależności od budżetu:)

te z 25 na końcu mają LTE.

żona oraz rodzice mają 625(budżetowy, lte duży ekran i spora bateria)- działa genialnie, płynność jak we flagowych andkach moim zdaniem. nawigacja w PL w cenie (za 70pln masz dodatkowo na europe). Jeśli nie masz parcia na zabawy z romami, modyfikację itp to to jest dobry kierunek.

Telefon do aplikacji, neta, nawi i niezłych zdjęć. A jak możesz to celuj w 925:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek, model w zależności od budżetu:)

te z 25 na końcu mają LTE.

żona oraz rodzice mają 625(budżetowy, lte duży ekran i spora bateria)- działa genialnie, płynność jak we flagowych andkach moim zdaniem. nawigacja w PL w cenie (za 70pln masz dodatkowo na europe). Jeśli nie masz parcia na zabawy z romami, modyfikację itp to to jest dobry kierunek.

Telefon do aplikacji, neta, nawi i niezłych zdjęć. A jak możesz to celuj w 925:)

 

Od telefonu oczekuje dokladnie tego czego piszesz i celuje w cos z 4" nie wiecej, bo nie lubie nosic wielkiej cegły w kieszeni :) wiec pewnie bedzie jakas lumia albo S3 mini. Dzięki za pomoc :good: !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może coś nie do końca z utartego nurtu zalewającego nasz rynek i wypychającego nasze kieszenie, a mianowicie coś z Motoroli.

Używam Razr HD Maxx i jestem z tego sprzętu bardzo zadowolony, myślę że jego następca może się okazać strzałem w 10.

Jakość spasowanie materiałów top topów jak dla mnie. Jedyna wada, to taka, że nie dostanie się go u żadnego operatora, ale wada jednocześnie może być zaletą :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na używki do 550pln to nexus4 bije na glowe Samsunga S3 i9300 z racji 2MB ram, bo już szału dostaje z moim S1 I9000 gdzie jest tylko 512MB ram, mimo CM na pokładzie...

Czy coś jeszcze jest godnego uwagi do tej kwoty na androidzie i robi "w miarę" dobre zdjęcia?

Bo wersje S3 z LTE która tez ma 2MB ciężko wyrwać w tych pieniądzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.