Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

Bateria ok, na normalnym korzystaniu przy danych i wyłączonym wifi do dwóch dni, średnio półtora dnia. Jak wifi włączone cały czas to dzień. Ale idzie i szybciej wyczerpać, np jako nawigacja.

Jakość rozmów na głośniki dobra, rozmawiam na głośniki w aucie i wszystko słyszę. 4.4.2 od początku. Zdjęcia b. Fajne wrzucę potem w działach tematycznych. Filmy w 4 wiec :) mam film z efektów Rain x ale w oryginale zajmuje dość dużo miejsca jak na upload. Obudowa tak jak opisują to po bokach plastik ale mi nie przeszkadza. Plastikowa skóra dobrze leży w rękach. Noszę telefon w kieszeni bez pokrowców, foli i innych i nie widzę uszkodzeń. Jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przeglądam sobie co jest na rynku i wniosek jest prosty- wszyscy producenci mają nierówno pod sufitem.

Telefon do użytku na co dzień 5-5,5 cala? Znalazłem jeden sensowny z androidem w normalnej wielkości (Z1 compact), wszystkie "mini flagowce" to jakieś wypatroszone paździochy :wallbash:.

Pamiętam, jak wchodził Iphone i miał taaaaaki wielki ekran, a teraz iphone ma chyba najmniejszy :dontknow:

Chyba się przemęczę jeszcze z tym gównem co mam i poczekam na jakies normalne telefony ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ponad dwóch lat mam s2 i chyba pora na coś nowego. Ostatnio sprzedałem z wymian s4 i note3, s5 trzymałem w łapie i jakoś wszystko duże jak do normalnego użytkowanie. G2 super cena jak na takie możliwości. Może jakieś propozycje? Moje trzy typy to Z2(chociaż największy to kusi wykonaniem i jakby nie było to świeżynka), Z1 compact i iphone 5s(boje się przesiadki na apple, od zawsze androidy). Ktoś użytkuje któryś z w/w modeli? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yukon, tak jak pisałem ja się przesiadłem na ip 5 z sgs3 pół roku temu i już nie chce androida. oczywiście każdy telefon ma wady i zalety, ale po pierwsyzch dniach z iphonem nie mogłem wyjść z podziwu jak wszytsko płynnie działa i jest tak do dziś;) najprawdopodobniej jesienią najpóźniej będzie ip 6 więc może warto poczekac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z was HTC desire 500?

Szukam w miare nie drogiego telefonu dla żony, do tej pory miała Xperie U ale koszmarnie ona chodzi, więc nie chce teraz żadnego samsunga core plus itp.

Z średniej półki chyba nic lepszego nie ma ?

Ma ktoś. Używam od jakiś 2-3miechów. Jako budżetowy telefon dla małowymagających daje radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.