Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm... ciekawe... to co w takim razie polecacie? I skąd jak tak piszecie wziął sie fenomen iphona?a 5s?

 

jak to co bedzie polecalne, na pewno samsung w koncu w Polsce to taki volkswagen wsrod telefonow :)

 

a tak na serio. kazdy szuka czegos innego wsrod telefonow. jezeli chcesz sie bawic romami, miec mnostwo bezuzytecznych aplikacji itp to bierz cos z andkiem, chcesz plynnosc dzialania i intuicyjnosc bierz apple lub cos z windowsem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z bateria to akurat srednio z kazdym mocnym smartfonem, na noc raczej bedziesz musial go podlaczyc do ladowania. na bialej mniej widac rysy i tyle. ale bez rpzesady. pewnie zalozyc jakis case albo etui wiec jezeli bedziesz normalnie przechowywal telefon a nie z kluczami itp to nie powinno sie mocno rysowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś posiadaczem kolejnego BlackBerry to wiesz że klawiatury sav1 liga bez względu na dotyk czy fizyczna, sprzęt sprawuje się super szczególnie po aktualizacji do 10.2 i z niecierpliwością czekam na 10.3 bo jak wiesz każda aktualizacja softu w BlackBerry wnosi coś nowego. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mnie hejtem :mrgreen:

Peace, pozdro Mati :mrgreen:

Misiu 8-)

 

Tak na szybko. Zasięg. Miałem sytuację, że kumpel do mnie dzwonił bo chciał mi swój numer podrzucić, stoję obok niego, u mnie 3 kreski, a u niego w słuchawce: abonent czasowo niedostępny :D Moim zdaniem, ten telefon bez E na wyświetlaczu ledwo działa. Co do baterii. Pisząc z kumplem na iMessage w jakieś 15 min straciłem chyba circa 20% baterii :shock: To sorry. Druga kwestia, wbijam na KA i bateria przez przeglądarkę leci równie szybko. Spokojnie telefon można rozładować bardzo szybko. Ktoś powie kup, to przecie ma Siri. Tak? Ale mało kto wie, że to tylko angielski zna, że to nie Apple wymyśliło, że to nie w smartfonie jest a na serwerach, że jak 3G jest to działa i że kiedyś w kilkanaście min zabawy straciłem równie dużo baterii :mrgreen: Ogólnie słabo. Kumpel jak miał iPhone w Play to mówi, że podczas przerzucania nadajnikami bateria dnia nie wytrzymywała :D Menu. Tamto było charakterystyczne, taki wyznacznik marki. Teraz jest w sumie jak każde inne, te przaśne kolory nie każdemu odpowiadają. Kwestia gustu.

I skąd jak tak piszecie wziął sie fenomen iphona?a 5s?

Gimbaza. A raczej bogata gimbaza bogatych rodziców. Mam też paru starszych kumpli fanów, ale żeby ich nie urazić :mrgreen: No i śmieszne ceny w USA pewnie. Produkt był przełomowy, ale za czasów pierwszego modelu, a ostatnim który według mnie miał "ludzką" baterię to 3GS. Co do zarysowań i wykonania. 5 miała alu obudowę i niby wszystko fajne bo i ekskluzywność jest, prestiż jest i look też. Problem polegał na tym, że wkładanie telefonu do case'u potrafi ją porysować :lol: No sorry, ale będziesz kupował tylko dlatego biały żeby się nie rysował? 5S się pewnie tak nie rysuję bo ma plastikową obudowę, ale z drugiej strony jeśli to prestiż to czemu płacę tyle samo jak za wcześniejsze alu :kox: Znowu będzie, że hejtuję produkt :mrgreen: Takie moje dwa ulubione myki z iPhone'a: jak już wspominałem wiadomość wysyła tylko raz co jest przykre bo przecież kto chce sprawdzać ciągle czy ma pytajniki w wiadomościach i klikać ponownie wyślij :D Co do iMessage. Mam odznaczoną opcję wyślij jako sms jak nie pójdzie, a i tak się zdarza, że ślę jako sms po czym zmienia kolor baloniku i tak w kółko. To ja zapłaciłem za to jak za SMSa czy poszło z pakietu danych, bądź tu mądry :song: Ostatnia już ciekawostka na dzisiaj. Wyobraźcie sobie dzwoni do was kumpel: Siema Mati, gadałeś dzisiaj z Ryśkiem? M: Procho, z rańca. K: Podobno ma nowy numer, weź mi podaj. M: Chwilka stary, już zerkam.......(w tym momencie dajecie kółeczko, wychodzicie do menu, klikacie zieloną słuchawkę żeby podać kumplowi numer z wykazu połączeń i zonk...) M: Stary, ku** nic z tego :mrgreen: Do rozmowy mnie szpejstwo wraca i nie ma jak podać :lol: Nie wiem co musiałoby mnie przekonać do zakupu tego telefonu ponownie. Tak jak pisałem, jeśli ktoś ma inne produkty to jest to gra warta świeczki. Już bardziej przekonują mnie iPad czy Mac, ale nie telefon.

teraz śmigam na Z10 i jestem bardzo zadowolony. Doszła także możliwość instalacji aplikacji z Google play za pomocą Snap i na chwilę obecną nie zmienię marki. Jest to moje 3 BlackBerry.

Widziałem newsy o tej aplikacji i w tym momencie BB jest kombajn :) Naprawili już ten problem z wysyłaniem MMSów? Ja mam jeszcze 9900 (igła Panie :song: ) i 9780, z jednego drugiego byłem mega zadowolony. Poczekam na nowy z serii Q z trackpadem albo kupię Q10, taki back to basic 8-) Po klawiaturach z BB, dotykowe to dla mnie jakaś porażka.

w końcu wybór padł na fizyczną klawiaturę, i nie żałuję bo jest świetny, ale czasami tęsknie za dużym wyświetlaczem..

Zadowolony z telefonu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Apple uwielbiałem, ale od 3-4 miesięcy coraz częściej mam chęć jeb^ąć srajpona za okno. Bateria po roku używania telefonu nie starcza mi na dzień, akcje z zasięgiem to już pomijam, czasami ujstwo nie umie się do sieci 15-20 minut zalogować, parodia jakaś. Ale tak jak powiedziałeś, przy iPadzie i Macu nie ma za bardzo wyboru, ładowarki tez pomijam, bo i tu i tu lightning, ale chęci do kupna 5S zupełnie nie mam, prędzej S5 żeby się pobawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie umie się do sieci 15-20 minut zalogować, parodia jakaś.

Ja zawszy tryb samolot i dawaj dalej aż się uda :D Mój kumpel od zawsze uwielbiał Apple. Kiedyś patrzę, a on ma szajsunga, pytam czemu, a on: Mój mentor nie żyję to nie ma sensu żebym to kupował :P Kupował tylko dla niego czy jak? :mrgreen: Zaraz się okaże, że będzie jak z szamponem, ludziom się usta rozwiązały :mrgreen: Michale może już nie szajsa, może lepiej Sony Xperie Z2? Pomysł z wodoszczelnością i innymi -nościami mi się podoba, ale żeby nie było to telefonu w rękach nie miałem. Foxconn ma robić dla BB teraz jak dla Apple, mam nadzieję, że inaczej to będzie wyglądać niż w tamtym przypadku :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MatthewG, bawiłem się Z i Z1, kawał placków :mrgreen: ale trzeba przyznać, ze wodoszczelnosc kozak, ponad 5h się bawiliśmy przy 32-33 stopniach na zewnątrz i wyszły fajne fotki i dobre filmiki.

 

Umowa kończy się w sierpniu, wiec jest czas jeszcze na wybory. U mnie właśnie wejście w samolot czasem go tak zamota, ze nie umie się zalogować. Trzeba robić reset. Bateria na surfowaniu po necie u mnie 1/1 schodzi :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bateria na surfowaniu po necie u mnie 1/1 schodzi :?

Co do netu. To od jakiegoś czasu mam tak, że jak wchodzę na forum, np. KA, to w miejscach gdzie powinny być miniaturki z YouTube to jest puste pole i muszę się domyślać, że tam pewnie filmy so :| Przed przejściem na nowy soft nie miałem takich problemów.

bawiłem się Z i Z1, kawał placków :mrgreen:

I dlatego według mnie wszystko co jest większe od 5 to już lekka przesada, ja z deską do krojenia w kieszeni nie chcę chodzić :mrgreen: Od tego są tablety.

5s ma plastikowa obudowe ? Ciekawe co piszesz. Reszty bzdetow o gimbazie szkoda nawet komentowac.

A to srebrne coś imitujące ramkę wokół telefonu to niby z czego jest? Tylko się nie popłacz. Znowu piszę to co myślę i znowu cierpię :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

MatthewG, to co myślisz, nie specjalnie mnie interesuje. To ze dzielisz się tymi przemyśleniami z nami, idzie przeboleć.

Nie podoba mi się za to Twój styl pisania. Zmień go. W przeciwnym razie zostaną Ci zafundowane dwutygodniowe wakacje od uczestnictwa w życiu forum KA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze masz iphone 5s z chin i dlatego masz ramke z plastiku.

To jestem ciekaw z czego Ty ją masz, słucham? Nie mam 5S i nie zamierzam kupować. Tak btw, to telefon masz z Tajwanu i poczytaj sobie jak się ma to do Chin, a potem mądruj na forum.

W przeciwnym razie zostaną Ci zafundowane dwutygodniowe wakacje od uczestnictwa w życiu forum KA.

Napisałem prawdę. Dobra koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wziąłem sobie na przedłużenie umowy Samsunga Galaxy Grand Neo z myślą sprzedaży bo mam HTC ONE X , ale jak pobawiłem się ty tel to stwierdziłem że ONE X idzie do żyda a Neo zostaje , miałem wcześniej s1 oraz s3 i teraz one x i szczerze powiem że oprócz trochę gorszego ekranu (w neo ) ten tel zbytnio nie odbiega od tamtych 2x droższych , ma fajny spory ekran Asphalt 8 chodzi mi na nim bez najmniejszej przycinki i ogólnie telefon bardzo płynnie chodzi , internet bardzo szybko się ładuje no i fajny przejrzysty spory ekran , ja bardzo polecam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiszer, naprawdę ja jestem zadowolony z tego tel a wcześniej miałem same hi-endy i ten daje naprawdę radę , najbardziej zdziwiło mnie to że sporo ramu zostaje mi wolnego nie tak jak w ONE X że miałem 250mb wolnego , tu mam z 400-450mb oraz to że Asphalt 8 chodzi bez przycinek to jest dla mnie fenomen na tel za taką kase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zadam trochę inne pytanie. Jaki polecilybście uchwyt do telefonu SGS3 ale taki, żeby nie zasłaniał kamery bo chce używać telefonu jako wideorejestratora.

 

no to będzie ciężko...

ja kombinowałem z uchwytem do SGS1 i odpuściłem. telefon jest na tyle ciężki, że nawet "krótki" uchwyt do noki nie dawał rady z tłumieniem drgań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyymek, Jak się sprawuję Z10? Bo nie mogłem się zdecydować między Q10 a Z10, w końcu wybór padł na fizyczną klawiaturę, i nie żałuję bo jest świetny, ale czasami tęsknie za dużym wyświetlaczem..

 

miałem ten sam dylemat, po kilku BB z normalną któe miałem w końcu wybór padł na Z10 i ... tak jak nienawidziłem dotyku tak zmiana o 180 stopni :) jest świetny :)

pisanie też super, snap zainstalowany i apki z andka śmigają aż miło :) jedyny minus to po aktualizacji oprogramowania jakoś w styczniu bateria trzyma krócej, nie wiem co ten soft takiego zrobił lepszego,ale na pewno skrócił czas pracy baterii.

Chciałbym zrootować ten tel, aby apki ładować na kartę pamięci i wtedy byłoby super :)

może ktoś już to robił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.