Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego nikt nie bierze pod uwagę xperi sp? Ja mam i jestem mega zadowolony!
A jak bateria ?

 

przy normalnym traktowaniu (włączone wifi, transmisja danych, synchronizacje kont pocztowych i fb, przeglądaniu neta) wytrzymuje półtorej do dwóch dni...

gdy wyłączę wszystko i tylko smsy i czasem rozmowa to może i trzy dni uciągnąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nikt nie bierze pod uwagę xperi sp? Ja mam i jestem mega zadowolony!
A jak bateria ?

 

przy normalnym traktowaniu (włączone wifi, transmisja danych, synchronizacje kont pocztowych i fb, przeglądaniu neta) wytrzymuje półtorej do dwóch dni...

gdy wyłączę wszystko i tylko smsy i czasem rozmowa to może i trzy dni uciągnąć...

 

A Twoja jest brandowana czy czysta? Bo słyszałem od użytkownika brandowanej przez Orangutana ze strasznie sie ścina i wogóle kicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam s4 i jestem zadowolony :) Kupiłem dziewczynie Nexusa 4 i też jest fajny, chociaż brakuje mu trochę przydatnych funkcji takich jak daje samsung w swoim firmware. Bateria w s4 spokojnie wytrzymuje jeden dzien uzywania (endemondo, sms, rozmowy itd). Z minusów to ma strasznie słabą diodę led. S2 i Nexus 4 świecą prawie jak led lenser p7 :D a s4 na tym polu wypada słaboo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobka01, zainstaluj sobie swype http://www.swype.com/category/get-swype/ to Ci się będzie lepiej pisało smsy ;) gdyby nie ta klawiatura to bym chyba rzucał telefonem za każdym razem kiedy bym musiał coś napisać

 

Dzięki, już mi się pobiera - zobaczymy jak z tym będzie się pisało :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy ma być nowy soft do s4? Uzywacie jakis specjalnycj folii do s3 czt s4? Kabury jakie doradzacie? Wyposażenia dodatkowe od samsunga sa warte takiej kasy?

 

http://www.spigen.com/brands/samsung/ga ... armor.html tak jak pisałem wcześniej moja siostra w tym ma S4, a jeśli skórzane to polecę tej samej firmy której mam na Nexusa:

http://www.stilgut.pl/pl/p/Etui-Samsung ... black/1865

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nikt nie bierze pod uwagę xperi sp? Ja mam i jestem mega zadowolony!
A jak bateria ?

 

przy normalnym traktowaniu (włączone wifi, transmisja danych, synchronizacje kont pocztowych i fb, przeglądaniu neta) wytrzymuje półtorej do dwóch dni...

gdy wyłączę wszystko i tylko smsy i czasem rozmowa to może i trzy dni uciągnąć...

 

A Twoja jest brandowana czy czysta? Bo słyszałem od użytkownika brandowanej przez Orangutana ze strasznie sie ścina i wogóle kicha.

Brand Plusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na aktualizacje do S3, ma dostać fajne funkcje "es czwórki" ;)

 

przeciez juz jest ;)

Gdzie ? chodzi mi o androida 4.3 ;) Ma byc ponoć gdzieś teraz.

sobka01, zainstaluj sobie swype http://www.swype.com/category/get-swype/ to Ci się będzie lepiej pisało smsy ;) gdyby nie ta klawiatura to bym chyba rzucał telefonem za każdym razem kiedy bym musiał coś napisać

Swype gołe to jest nic :thumbdown: Zainstaluj sobie SwiftKeya, tam też jest funkcja swype, ale nazywa się Flow. Gwarantuje że po okresie testowym wydasz tą dyszke na płatną wersję :) Nie wiem jak kiedyś mogłem pisać bez tego, poprawia literówki, wstawia przewidywane wyrazy itp :good:

 

A kiedy ma być nowy soft do s4? Uzywacie jakis specjalnycj folii do s3 czt s4? Kabury jakie doradzacie? Wyposażenia dodatkowe od samsunga sa warte takiej kasy?

Folie warto dobrą kupić, 3MK lub spigena steinheil. Ta druga siedzi teraz na moim s3 i jestem zadowolony, dobrze docięta i nie dostaje się pod nią kurz, a tak miałem w poprzedniej jakiejś badziewnej folii :/ Na telefonie też mam "obudowę" z tej firmy - Spigen SGP - Neo Hybrid. Warto zapłacić więcej i nie denerwować się badziewną obudową, na allegro prawie same chinole :mrgreen: A jakość oryginału na wielki + (Każde etui ma swój numer seryjny który można sprawdzić na stronie producenta :evil:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kinek01,

ale ten flipcover wygląda zacnie :kox:

ta będzie ok? http://allegro.pl/etui-sgp-spigen-neo-h ... 72197.html

 

ta mnie zaciekawiła, http://allegro.pl/spigen-sgp-case-slim- ... 46343.html

 

masz jakieś akcesoria moze do niej już :P ?

 

polecasz jakieś :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:

Ciekawa ta druga, ale chyba bym nie chciał tych "zawiasów" przy telefonie :D

Niee, nie mam nic. Ja s4 na razie odpuszczam, obecnie jestem na etapie zakupu laptopa, o czym gdybam w drugim temacie :kox: btw - samsung vs. toshiba ? :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dzisiaj miłe zaskoczenie.. wziąłem Samsunga Galaxy S3 tak jak wczoraj pisałem za 99 zł.. abonament za 99zł i w tym nielimitowane rozmowy, sms, mms do wszystkich sieci, internet 2GB.. zamówiłem wszystko pięknie, rozłączyłem się z Panią, a ona dzwoni do mnie za 5 minut, że ma dobrą wiadomość i udało się wyrwać ten telefon za 1 grosz :D czyli już moim zdaniem całkiem przyjemna oferta ;)

 

kolega, który ma znajomą w jednej z sieci opowiadał, jak mu mówiła, że w wielu sieciach klient posiadający abonament od 79zł wzwyż jest już traktowany jako klient premium czy coś i tak jak w moim przypadku dają upusty i trzeba się kłócić bo można sporo wyrwać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płacenie ponad 70 to dziś ekstrawagancja: ) a bez telefonu to można zejść na jakieś grosze zupelne.

 

No dokładnie. Ja za 13zł netto (16 zł brutto) mam nielimitowane rozmowy, sms, mms do Play, nielimitowane rozmowy na stacjonarne i 300 minut wymiennych na sms i mms do innych sieci.

Jak liczyłem to nijak nie opłacało mi się brać oferty z telefonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie jest tak do końca.. ja mam nielimitowane rozmowy, sms, mms do WSZYSTKICH sieci, internet 2GB.. taka opcja kosztuje 50zł bez telefonu..

 

ja płacę 99zł, telefon SGS3 mam za 1 grosz.. czyli 50zł za abonament a 50zł za spłacenie tela..

 

50x24 = 1200zł.. a tyle kosztuje ten telefon na rynku. dziękuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płacenie ponad 70 to dziś ekstrawagancja: ) a bez telefonu to można zejść na jakieś grosze zupelne.

 

No dokładnie. Ja za 13zł netto (16 zł brutto) mam nielimitowane rozmowy, sms, mms do Play, nielimitowane rozmowy na stacjonarne i 300 minut wymiennych na sms i mms do innych sieci.

Jak liczyłem to nijak nie opłacało mi się brać oferty z telefonem.

Jaka to oferta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam opcje na LG L7 II za 400zł nowy. Mam wysłużonego Galaxy Ace'a,który zaczął się wieszać,bateria mu spuchła,więc coś trzeba kupić.

Posiada ktoś tego LG?

Mam chęć na jakiegoś HTC, ale czy w okolicach tej kwoty znajdę coś wartego uwagi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.