Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

Coś tam już poczytałem ale póki co nie będę nic zmieniał, to moja pierwsza przesiadka ze zwykłego fona na smartphona wiec podejrzewam że i tak spro nowości będę miał do opanowania.

 

Jak mi czegoś będzie brakowało to wtedy pomyślimy o modyfikacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michałoś, część mojego posta uciekła. /wrr.. iPad :zly:

Chodziło mi o to, że gdyby kolega KeepeR, o coś zapytał na tym forum najprawdopodobniej dostał by warna etc. Tam moderatorami są dzieciaki które "w poważaniu" mają początkujących, bo już wszystko było opisane etc. Ale dość offtopa.

KeepeR, nexus to też mój pierwszy SmartFon (?) po przesiadce z Nokii E7X i E5X, (swoją drogą one też były reklamowane jako smartfony). Do wprawy doszedłem już 2giego dnia więc nie było źle. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
gdyby kolega KeepeR, o coś zapytał na tym forum najprawdopodobniej dostał by warna etc.

To prawie jak u nas, czyli nie tylko tu jest Białoruś :D

Dobrze wiedzieć, bo się chciałem tam zarejestrować i pytać ;)

 

Na początek to sam android i sklep googla dają wystarczająco dużo możliwości.

Też się na razie nie zabieram za grzebanie w romach i czym tam jeszcze... Może kiedyś ale pewnie wkrótce minie zainteresowanie nowym fonem i chęć przekopywania się przez fora o androidzie.

Na szczęście Nexus 4 łatwo aktualizuje oprogramowanie do najnowszej wersji, bo w poprzednim był kłopot, bo i soft brandowany i dogadać się z programem Kies :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ale że co, nie można :dontknow:

Jak się ma nowy telefon to się wszystko kręci :P

Teraz już wiem, że nexusem nie można, trzeba mieć nokię :D

A w poście chodziło mi raczej o podanie ile miejsca zajmuje kilka krótkich filmów w full HD, mimo że nexus nie nagrywa z imponującą przepustowością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ten drugi podobno bardzo dobry, tak wyczytałem na forum androida.

Ja chyba kupie na razie takie coś: http://www.allegromat.pl/aukcja142939

Nie chcę za bardzo zakrywać telefonu i jest to nieliczne oryginalne akcesorium do tego modelu, bo u nas ciężko o nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dobra opcja, jeśli nie znajdę nigdzie tego http://www.mobilefun.pl/38000-rearth-ri ... exus-4.htm bo na tej stronie towar jest niedostępny to pewnie zdecyduję się na tą ramkę.

 

Podejrzewam że zakrywanie telefonu dodatkowo zwiększy wzrastanie temperatury która podczas obciązenia daje o sobie znać ;)

 

Hmm przy samej ramce można chyba zastosowac dodatkowo folię ochronną na tył i przód :o dobrze myśle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Nexusa polecam takie coś: http://www.komputronik.pl/product/18571 ... xus_4.html ,kosztuje 32zł i spełnia swoją role. Wczoraj telefon mi upadł ze sporym impetem i nic mu nie jest. Takie etui dostepne jest też w Euro rtv agd ale niestety musimy zapłacić za przesyłke do sklepu,w Komputroniku nie płacimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak w Samsungu S3 skopiować szybko kontakty z numerami telefonów z pamięci telefonu na kartę SIM?

Jest taka opcja jak "Eksportuj na kartę SIM" ale wtedy z około 1000 pozycji musiałbym zaznaczyć te ~300, które mnie interesują...

 

w opcjach kontaktów masz też export/import i możesz wrzucić wszystko na kartę pamięci jak chcesz backup zrobić :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Backup mam zrobiony. Chciałem tylko numery telefonów wrzucić na kartę SIM.

W KIESie zaznaczyłem wszystkie numery ręcznie po uprzednim sortowaniu, wyeksportowałem do pliku i wrzuciłem na SIM. Poszło szybciej niż gmeranie w telefonie. ;) Dzięki :good:

 

[ Dodano: 21 Wrzesień 2013, 23:45 ]

I jeszcze jedno pytanie.

Jaki zestaw głośnomówiący polecacie do samochodu? Myślałem o czymś pokroju Jabry Drive.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosil bym o opinie uzytkownikow telefonu Sony Xperia SP. Jakosc wykonania, plynnosc dzialania, obsluga poczty e-mail oraz czas dzialania na baterii. Mile widziane takze inne spotrzezenia odnosnie tego telefonu. Z gory dziekuje I pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy posiada ktoś z Was telefony od LG?

 

Ja mam LG L7 I gen od około roku i póki co bez zastrzeżeń w kwestii jakości .

Jedynie co do parametrów mógłby mieć 2rdzeniówkę,

ale reszta jak najbardziej na +, więc samą firmę polecam (ale poprzez pryzmat tylko tego modelu, bo innego od LG nie mam )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.