Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz wchodzimy w gusta i osobiste preferencje. Z tańszych telefonów, które mogłem wybrać w moim abonamencie polecono mi owego HTC. Poczytałem porównania i opinie na http://www.mgsm.pl i zapowiada się obiecująco. Dzisiaj go oglądałem, pobawiłem się i zamówiłem. W czwartek powinien być u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupusso, potrzebuję czegoś z dużym wyświetlaczem bo dużo czasu siedzę z telefonem w necie, dlatego pomyślałem o note2..

ale tak jak napisałem, plus ma powalone ceny tego telefonu. więc pozostaje mi tylko sgs3, xperie jakoś do mnie nie przemawiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam dylemat co brać :P do jutra mam podjąć decyzję czy 4S, 5 lub SIII. Obecnie posiadam 3gs i jestem zadowolony :P coś ciągnie mnie do SIII :)

 

ja się przesiadłem z 3Gs na SIII i powiem, że iP przy tym samsungu to dziecinna zabawka, jak by tel sprzed epoki...

 

A może poczekaj, w połowie marca ma być premiera SIV :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w rodzinie i 4s i 5 i jednak wybrałem SIII

Wychodzi jedna zależność - prawda jest jak du.pa - każdy ma swoją i takie licytowanie jest bez sensu :thumbdown: miałem 3G był super ale swoje wysłużył przyszła zmiana, żona ma 4S trochę się nim bawiłem i super, zero problemu, fajnie płynnie chodzi wsio OK, dla mnie Samsung taki plastik fantastik, miałem dwa i więcej już nie chcę :P Jak się iP5 nie sprawdzi to jesienią będzie

HTC One

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam dylemat co brać :P do jutra mam podjąć decyzję czy 4S, 5 lub SIII. Obecnie posiadam 3gs i jestem zadowolony :P coś ciągnie mnie do SIII :)

 

ja się przesiadłem z 3Gs na SIII i powiem, że iP przy tym samsungu to dziecinna zabawka, jak by tel sprzed epoki...

 

A może poczekaj, w połowie marca ma być premiera SIV :song:

 

Spoko, tylko porównaj 3GS nie z galaxy S3 a z jakimś szajsungiem z czasów wprowadzenia (2009 rok).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonili dzisiaj do mnie z t-mobile. Oferta, którą mi przedstawił facet na początku rozmowy to porażka. Nie będę się rozpisywał co mi zaoferował. Ale po dość ostrej ripoście w jego stronę i stanowczym zdaniu dołożył kilka ekstrasów i oferta jest ok teraz dla mnie - mogę zostać w sieci. Tylko dalej zostaje dylemat co z telefonem. Z ciekawszych propozycji to Xpera P za 99zł, Desire X za 1zł i SGSIIImini za 199zł. Szajsung nowy z bajerami ale trochę drogi, więc zostaje Xp i Dx. Przejrzałem testy i xperia odpowiada mi sprzetowo, desire rozmiarowo :wallbash: Kurcze albo rybki albo akwarium :/ Ktoś, coś podpowie na temat. ww. telefonów :?: Dodam, że w abo mam wliczone ubezpieczenie od zalania, zniszczenia i upadku telefonu. Brat ma takie coś i niby można raz w ciągu trwania umowy wymienić zniszczony telefon, konsultant mówił, że ponosi się 10% kosztów naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.