Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

bati, S2 mialem do tej pory :good: i dlatego teraz zadalem pytanie o inny bo ten mi sie zwalil(prawdopodobnie cegla) i nie potrafie sam temu podolac, probowalem wszystkiego.jak dam do serwisu to napewno zawolaja taka cene ze troche dolozoe i bede mial nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny dylemat... Używam Nokii N8 i mimo że dużo ludzi narzeka na Symbiana, uważam że wersja Belle jest całkiem niezła, poza tym bardzo cenie w niej aparat i świetną nawigacje.

 

Potrzebuje teraz drugiego telefonu i chciałbym być równie zadowolony jak z Nokii... Wiem jedno, odpadają nowe Nokie ze względu na WP, wg mnie to porażka... Zastanawiam się nad S3, Iphone 5, Sony Xperia T... Co radzicie? Kiedy ma się pojawić S4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S4 ma się pojawić podobno w styczniu 2014

Nie wiem skąd masz takie info. Premiera nie jest ustalona ale spekuluje się, że będzie około maja 2013. Co roku pojawia się nowy Galaxy serii S i na pewno w tym roku też będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DDominikk, tez mialem obawy przed kupnem co do wielkosci, tak trzymalem w sklepie, trzymalem, porownywalem z S2 i wcale nie jest tak zle.da sie przyzwyczaic :good: ale jesli dalej bedziesz mial obawy przed wielkoscia to ponownie polecam(nie namawiam) S2 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No właśnie co w tych pieniądzach jest najlepsze? Również myśle o tych dwóch telefonach co blaszczu. Jednak nie wiem czy nie lepiej trochę dołożyć do Lumi 800. Jak sądzicie?

Szperałem trochę w necie i z trochę tańszych opcji polecane są SE Xperia Neo V i HTC Desire.

Zależy mi na niezłym aparacie z lampą, dobrej jakości głośniku słuchawki (ogólnie rozmów). Ważna też jest wygoda pisania sms i w miarę głośny głośnik zewnętrzny oraz bateria.

Dostępność aplikacji nie jest tak bardzo istotna. Bardziej liczą się podstawowe funkcje "telefoniczne" i jakość wykonania.

 

SE podobno jest lepszy fotograficznie i muzycznie od HTC. Może polecicie coś jeszcze? Ewentualnie proszę o opinie na temat wyżej wymienionych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.