Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

siwyjac, nie wiem, jutro powiem. dzisiaj rzuciłem pudełko na biurko ;) kierowałem się dużymi ikonami, żeby ojciec nie miał problemów podczas jazdy.

więc to fon dla ojca ?? faktycznie "system" kafelkowy jest dość ciekawy. ale gdybym miał wrócić do nokii to raczej Lumia 920... choć wątpię bym porzycił androida ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyjac, gadałem z facetem i stwierdził, że niewiele się różnią. zobaczymy jak się będzie sprawował, po 15 stycznia bierze nowe fony, może będzie coś ciekawszego.

dzisiaj padł jego ukochany slider i musiałem coś kupić na szybko :D

 

ja od dawna jestem wierny SII.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś tam plotki o S4 się pojawiają, wiadomo ma być naj naj naj :)

 

Tagi to takie programowalne naklejki z chipami nfc, który wywołują określone działania po przybliżeniu do nich telefonu. Definicja z neta:

 

Tagi NFC to niewielkie i niedrogie chipy będące nośnikiem informacji. Tag NFC uruchamiany jest za pomocą telefonu komórkowego, który odczytuje dane i podejmuje określone działania. Odpowiednie zaprogramowanie chipów pozwala uruchomić stronę internetową, nawiązać połączenie telefoniczne, wysłać SMS, zapisać kontakt w pamięci telefonu, uruchomić dowolną aplikację czy skorzystać z innej niestandardowej funkcji telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu yukon grubo. Tak ma windows phone 7.5. Ja wtopiłem z tym telefon. Nie idzie nic przez bluetooth przesyłać, nie można wgrać swoich mp3 jako dzwonki. Tzn.można ale trzeba utwór mocno skrócić przez program i dopiero na kom wrzucić. Słabo trzymie u mnie bateria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu yukon grubo. Tak ma windows phone 7.5. Ja wtopiłem z tym telefon. Nie idzie nic przez bluetooth przesyłać, nie można wgrać swoich mp3 jako dzwonki. Tzn.można ale trzeba utwór mocno skrócić przez program i dopiero na kom wrzucić. Słabo trzymie u mnie bateria.

Dlatego też definitywnie rozstałem z iphonami... Ten wszędobylski itunes bez którego nie możesz sobie zgrać piosenki z kompa... Być może w najnowszych wersjach IOS6 coś się w tym temacie zmieniło, ale nie wiem, już nie śledzę tematu.

Co innego z Androidem, tam wszystko możesz praktycznie zrobić. Przesłać piosenkę, zdjęcia i co tylko chcesz nie tylko przez Bluetootha ale przez NFC też. Nie mówiąc o samsungowym kies air, który w prosty sposób wyświetla się w przeglądarce internetowej poprzez wifi i bez zbędnych ceregieli przesyłasz co chcesz z tel do kompa i na odwrót :good:

W czasach gdy miałem Iphona 3g żaden inny tel nie mógł mu podskoczyć jeśli chodzi o panel dotykowy i ogólną obsługę. W tej chwili konkurenci nie różnią się pod tym względem wcale, a niektórzy nawet przebijają iphona.

Zawsze kupowałem telefony z najwyższej półki, żeby mnie nie denerwowały opóźnieniami, zacinaniem itd itp. Do tego im łatwiej z czegoś korzystać tym częściej to robimy. Ja używam tel bardzo dużo i często, zawsze w sportach towarzyszy mi endomondo + pulsometr, we wszelkich pracach wygodny aparat, latarka, no i muzyczka podczas podróży na rowerze. Aaa i jeszcze oczywiście nawigacja w samochodzie to też S2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu yukon grubo. Tak ma windows phone 7.5. Ja wtopiłem z tym telefon. Nie idzie nic przez bluetooth przesyłać, nie można wgrać swoich mp3 jako dzwonki. Tzn.można ale trzeba utwór mocno skrócić przez program i dopiero na kom wrzucić. Słabo trzymie u mnie bateria.

Dlatego też definitywnie rozstałem z iphonami... Ten wszędobylski itunes bez którego nie możesz sobie zgrać piosenki z kompa... Być może w najnowszych wersjach IOS6 coś się w tym temacie zmieniło, ale nie wiem, już nie śledzę tematu.

Co innego z Androidem, tam wszystko możesz praktycznie zrobić. Przesłać piosenkę, zdjęcia i co tylko chcesz nie tylko przez Bluetootha ale przez NFC też. Nie mówiąc o samsungowym kies air, który w prosty sposób wyświetla się w przeglądarce internetowej poprzez wifi i bez zbędnych ceregieli przesyłasz co chcesz z tel do kompa i na odwrót :good:

W czasach gdy miałem Iphona 3g żaden inny tel nie mógł mu podskoczyć jeśli chodzi o panel dotykowy i ogólną obsługę. W tej chwili konkurenci nie różnią się pod tym względem wcale, a niektórzy nawet przebijają iphona.

Zawsze kupowałem telefony z najwyższej półki, żeby mnie nie denerwowały opóźnieniami, zacinaniem itd itp. Do tego im łatwiej z czegoś korzystać tym częściej to robimy. Ja używam tel bardzo dużo i często, zawsze w sportach towarzyszy mi endomondo + pulsometr, we wszelkich pracach wygodny aparat, latarka, no i muzyczka podczas podróży na rowerze. Aaa i jeszcze oczywiście nawigacja w samochodzie to też S2 :)

 

Niestety nadal jest tak samo, czyli iTunes :)

Moim zdaniem Amerykanie nie maja problemu z dźwiękami wydaje mi se, ze tam poprostu dzwonki jak i muza opłacana i pobierana jest przeważnie przez internet, przyznam się, ze sam odkąd korzystam z iPhona częściej kupuje muzę przez ichny iTunes i sieć i akurat to rozwiazanie sobie bardzo chwałę ... Cena pojedynczej piosenki oscyluje w granicach 0,99 euro, całe albumy są często po 8-10 euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domu aktualnie mam xperie j i one v. Któryś muszę zostawić a drugi sprzedać. Za htc wezmę stówkę więcej ;) ale nie o kasę chodzi. Jeden i drugi podoba mi się. HTC wygodniej trzyma się w ręcę bo mniejszy jest. Ktoś ma jakieś doświadczenia z ww. telefonami? Ew. mogę mieć jeszcze desire x :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek zostaw sobie htc:)

z czasem xperia J straci na pewno więcej na wartości niż htc, po za tym jak ci się wygodniej używa htc to kolejny plus.Ogólnie lepsza firma tzn może na pewno droższa i telefony sama robi od dawna, a Sony jako sama a nie SE jest nowa i tak naprawdę tylko możemy wnioskować, że będzie to dobra firma, a przy htc jesteś pewny.

No i brandowo jest lepsze htc od Sony

Jest co prawda mniejszy ale jeżeli ci to nie przeszkadza to opchnij Sony wg. mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarekrk, Sony już dużo dużo dawniej robiła telefony .... Poprostu kiedyś się połączyła z Ericssonem ... A teraz się rozłączyła ... OT cała filozofia ... Co do jakości ... Nie ma znaczenia jakiego producenta zostawisz ... Trafiasz szmelc to będzie się sypał bez znaczenia czy to HTC czy Sony ... Choćby przykład kilka postów wyżej z S3 po wymianie cód mniód i orzeszki ...

 

Moja rada zostawić sobie ten który jest ergonomiczniejszy w użytkowaniu ....

 

rickson, nie bawiłem się na osx, ale na windzie daje radę go obsługiwać synchronizować itp z kilkoma urządzeniami w domu i jakoś nie przeszkadza mi jego początkowa "zawiłość".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rickson, nie bawiłem się na osx, ale na windzie daje radę go obsługiwać synchronizować itp z kilkoma urządzeniami w domu i jakoś nie przeszkadza mi jego początkowa "zawiłość".

 

Oczywiście, że się da :) Ale np nie raz byłem u kumpla chciałem sobie przerzucić jakiś filmik czy piosenkę i cała procedura instalacji, synchronizacji itd itp mnie do tego skutecznie zniechęcała.

Absolutnie nie mam nic do iphonów. Po prostu one nie są dla mnie, komu takie rzeczy nie przeszkadzają będą na pewno z tego telefonu zadowolony :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.