Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

28mego będę miał 5tkę to zobaczymy co się zmieni, po przesiadce z 4tki na 4s-a konkluzja była jedna- bateria trzymała gorzej a niżeli miała trzymać...do androida nie wrócę, stockowe romy to lekko mówiąc porażka, a z modzonymi zawsze było jakieś ale...z Applem jest jakaś dziwna sprawa, jest masa ale to masa opcji durnych albo ograniczeń ale jakoś nie chce nic innego, może nie czekam już na 5tkę tak jak 1ynke czy 3tke/3gs-a...ale mimo wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4, jak na taki wyświetlacz to wg mnie OK. WiFi/3G dużo śmigasz?

 

Na 3G rzadko, częściej na WiFi jak się nie chce włączać kompa żeby fora przejrzeć itd... A tak to tylko dzwonienie, pisanie, czasami jakieś GG i chwilę w jakąś grę pograć... Bez szału ogólnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokia N8...używana do:

- dzwonienia i sms'y :D

- internet, trochę wi-fi więcej 3G

- zdjęcia i filmy :good:

- nawigacja

- gry

 

Ładowanie średnio raz na dwa dni, ale jak dużo internetu to codziennie do tego przy korzystaniu z navi konieczna ładowarka samochodowa.

 

Fajna sprawa łączenie się z komputerem przez blutooth'a i przesyłanie zdjęć/filmów ale również korzystanie z telefonu jako modem internetowy - szczególnie przydatne w podróżach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze z tą baterią to coś za ostro w iphone 3g... swojego mam od dnia kiedy tylko się pojawiło kilka nowych sztuk u nas, i na początku trzymał te 3-4 dni sporadycznego używania, a teraz po tych kilku latach dzień-dwa i koniec. Ale pomimo że to stary telefon mocno odbiegający od dzisiejszych standardów szybkości działania to nie zamienił bym go na nowego galaxy 2 czy 3 a porównanie mam :) godny następca to iphone 5 :mrgreen:

 

 

Camel-

 

żeby docenić iphone trzeba najpierw przejśc przez samsungi, htc itp. Zauważyłem że większość hejterów to zazdrośnicy którzy widzieli ten telefon tylko na plakacie i papierze co nijak nie przekłada się do działania w realnym życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby docenić iphone trzeba najpierw przejśc przez samsungi, htc itp. Zauważyłem że większość hejterów to zazdrośnicy którzy widzieli ten telefon tylko na plakacie i papierze co nijak nie przekłada się do działania w realnym życiu.

To też zalezy od indywidualnych upodobań, dla jednego iphone bedzie strzałem w 10 dla innego męczarnią. Ja tam smigam z galaxy mini i internet odpalam raz na miesiąc zeby sprawdzic czy są aktualizacje do aplikacji z rozkładem jazdy autobusów. Jakoś mi ta moc smartfonów i ich mozliwosci nie są potrzebne, aby tylko dzwonic i pisac sms.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Layout. Przypadł mi bardziej do gustu iPhonowy, choć Android ma większe możliwości. Choćby wyświetlanie notatek (= ściąg) na jednym z pulpitów.

 

A co do SII vs iPhone, to nie wiem czy SII to konkurent dla 3GS czy 4, ale SII ma Amoled, zgadza się? No to takiej czerniej to ja chyba nigdy w życiu nie widziałem :mrgreen:

 

(Nie tłumaczcie jak działa Amoled ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie S III to:

- tel ładowany w nocy między 17 a 18 września

- pracuje od 18 września od ok 7.00

- kilkukrotnie korzystne z WiFi, zabawa dzwonkami, ściągane z netu po GSMie tapety (ok 20 szt każde w HD)

- rozmowy telefoniczne średnio 4-5 dziennie + SMSy

- tel cały czas włączony

- na stałe wyłączone WiFi, bluetooth, transmisja danych

- włączone oszczędzanie energii

 

Obecnie tel. pokazuje: 33% pojemności czyli szacowany czas pracy 8-9h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle. Ja odłączyłem wczoraj o godzinie 6:00 3G z ładowania, łącznie 10 minut Net po 3G, ok 5 minut Wifi, dwa albumu z iPoda, i obecnie mam 40% baterii ;) Póki nie używam Internetu to bateria trzyma znośnie ;)

O powiem wam dokładnie.

Od ładowania

W uzyciu 4 godziny 49 minut

W gotowosci 1 dzien 15 godzin

Czas polaczen 55 minut

Wysłane 1MB

Odebrane 4,4MB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używanie Androida bez transmisji danych to jak polerowanie Farcelą na sucho.

 

Zwłaszcza jak nie mamy lejka ani jakiegoś antybill szoka. Android w tle potrafi nieźle naciągnąć danych. Ostatnio załatwiając sprawę salonie orange byłem świadkiem wielu rozmów na ten temat.

Dla mnie jak ktoś nie jest uzależniony od mail'i albo powiadomień z fejsa to bez sensu żeby miał non stop transmisję włączoną.

Jak potrzebuje skorzystać to włączam jednym guzikiem na pulpicie i mam.

 

 

Co do tematu to od kilku dni używam Motoroli Razr. Po przesiadce z Galaxy S średnio jestem zadowolony. Procesor szybszy, dobre wykonanie ale denerwują szczegóły jak brak fizycznego przycisku Home , kiepski UI aparatu - jakość foto też średnia, koszmarny dialer itd. Poza tym sam ICS w porównaniu z GB jest mniej user friendly i generalnie obsysa :/ Ponadto jednak 4.3 cala to dla mnie za dużo do wygodnej obsługi jedną ręką. 4 cale to optimum.

 

Generalnie Samsunga lubiłem bardziej :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.