Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

Jako użytkownik iPhone z wyboru i Androida z konieczności mówię - zdecydowanie warto. Androida mam tylko dlatego że muszę korzystać w pracy z aplikacji, która jest napisana tylko na andka. Gdyby nie to żaden telefon z Androidem nie znalazłby się w moich rękach. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chudy_ziomek trochę Samsungów przerobiłem, później OnePlus 6, następnie OnePlus 8PRO, a w lipcu zakupiłem Iphone 14 Pro. 
Przesiadka na początku była ciężka, większość życia na Andku a tu iOS. Zmianę uważam za najlepszy wybór 🙂 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chudy_ziomek W Iphonie w wersji PRO lub PRO MAX polecam wersję 256GB ze względu na dodatkowe opcje: na przykład możliwość nagrywania na maksymalnych jakościach i rozdzielczościach, nie wiem czy w zdjęciach jakieś dodatkowe opcje są w pojemniejszych wersjach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Warto wymieniać baterię w nieautoryzowanym serwisie? Chodzi o S20+. Czy tylko mówią że wkładają oryginalną a trafić można jakiś badziew? Gdyby nie ta bateria to telefon wystarczył by mi jeszcze na kilka lat, ale ostatnio coś się wyraźnie posypała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo... W nocy poziom baterii spada o ok 10 % chociaż wszystkie aplikacje i internet wyłączone. Czyli wymiana baterii nic nie da.

Tak sobie teraz sprawdziłem i ostatnia aktualizacja była zainstalowana 14 stycznia i właśnie od około połowy stycznia zauważyłem szybsze rozładowywanie baterii. Ciekawe czy to poprawią w kolejnej aktualizacji czy to celowa zagrywka żeby kupować nowy model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, damian_acc napisał(a):

Ciekawe czy to poprawią w kolejnej aktualizacji czy to celowa zagrywka żeby kupować nowy model.

w zeszłym roku mialem podobnie z s20fe gdzie po jednej aktualizacji żarło baterie niesamowicie, teraz sie uspokoiło i jeden dzien mi wytrzymy na włączonym oszczedzaniu energii. Sam myślałem o wymianie baterii ale nie wiem czy jest sens sie bawic w to 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie szybkie pytanie - który z poniższych smartfonów byście wybrali? 
 

Samsung Galaxy S21 FE vs. Xiaomi Redmi Note 13 PRO 

Na oba z nich mam bardzo okazyjną cenę jako nowe i tylko niestety na te dwa modele więc proszę o doradzenie spośród tych dwóch modeli

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.