Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zmienilem i nie zaluje, natomiast u mnie bylo to rowniez podyktowane potrzeba posiadania w pelni funkcjonalnego offica mobilnego - na andku, badzie, symbianie, BB oraz iOS nie mialem tego, WP dal mi to czego mi bylo potrzeba - jako ze pracuje na tabelkach przestawnych i generalnie plikach excela to dla mnie WP byl strzalem w 10tke.
miałbyś tylko trzeba troszkę zapłacić :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałbyś tylko trzeba troszkę zapłacić

 

podaj nazwe aplikacji ktora bedzie mi obslugiwala tabele przestawne - edycja, tworzenie, filtrowanie i odczyt z jakiekolwiek bazy danych (bez roznicy jakiej i czy lokalnie czy sieciowo - z tym juz sobie poradze). Jak jest cos takiego na andka, iOS badz BB to poprosze nazwe bo przez 2 lata nic takiego nie znalazlem (szukalem zarowno platnych jak i bezplatnych, moze cos przegapilem...). Bada mnie w sumie juz nie interesuje bo nie wroce do tego systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj nazwe aplikacji ktora bedzie mi obslugiwala tabele przestawne - edycja, tworzenie, filtrowanie i odczyt z jakiekolwiek bazy danych (bez roznicy jakiej i czy lokalnie czy sieciowo - z tym juz sobie poradze). Jak jest cos takiego na andka, iOS badz BB to poprosze nazwe bo przez 2 lata nic takiego nie znalazlem (szukalem zarowno platnych jak i bezplatnych, moze cos przegapilem...). Bada mnie w sumie juz nie interesuje bo nie wroce do tego systemu.
mowa o iOS bo sam używam, kupujesz pakiet offica i dodatek, zobacze Ci w domu na iPadzie jak się to nazywa... :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowa o iOS bo sam używam, kupujesz pakiet offica

bede wdzieczny, bo tablet by mi sie coraz czesciej przydal (przy duzych plikach ciezko na niecalych 4" cos wykinic a nawet netbook nie zawsze jest dla mnie wygodny - szczegolnie na spotkania nie bardzo chce mi sie go nosic tylko po to aby miec raporty na bieżaco) i czekalem na cos na WP wlasnie pod katem Offica ale moze czekac nie warto i wzialbym wlasnie ipada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w temacie telefonów jestem zielony, trzeba mi doradzić co ma brać mamuśka bo konczy jej się umowa w plusie na abonament...

 

Mama chce niestety bajery :D jej wybór...

 

Gość zaproponawał Samsunga Galaxy Mini :idea: ktoś napisze coś o tym telefonie ?

 

Mama z telefonu głownie dzwoni, czasem robi zdjęcia, pozatym nic ją wiecej nie interesuje wiec patrzcie na wymagania pod tym katem ;)

 

Mile widziana dobra bateria i bezawaryjność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KeepeR, Daj jakiś przedział cenowy albo wszystkie telefony które są w twoim zasięgu ;) Co do Galaxy Mini raczej odradzam.. Wyświetlacz dosyć kiepski, pikseluje, a aparat bez AF to już dzisiaj chyba cios poniżej pasa.. Bateria jak bateria w "smartfonie" - nie jest źle ale też rewelacji nie ma, w tym modelu nie ma tak dużo do zasilenia i 1200mAh jakoś sobie radzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kinek01 ciezko mi powiedziec co jest w ofercie bo ja w tym tylko pośrednicze i bezpośrednio z gościem, który oferował mamie telefon nie rozmawiałem :/ postaram się z nim jutro porozmawiać i ew. napisze tutaj telefony które mi zaoferuje.

 

W każdym razie chodzi o abonament plusa, 41zł miesiecznie jak się nie myle, mama do telefonu moze dopłacic np. 150zł jeśli warto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KeepeR, nie wiem czy wplusie oferuja ale myśle że tak. Samsung S5610, aparat robi świetne zdjęcia, kupiłem mamie i jest mega zadowolona. Sam jestem zaskoczony jakością zdjeć, ładuje go raz na tydzień a często rozmawia. Naprawde polecam a tani jak barszcz i dobrze wykonany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Szukam jakiegoś nowego telefonu do 650zł, filmy co najmniej w 720p, dobry ekran powyżej 3.5", i z takich najważniejszych to chyba tyle. Na oku mam kilka telefonów tj, HTC Desire Z i One V, SE Xperia arc s lub neo v, motorola defy, Samsung Galaxy S lub S+, nad czym się zastanowić ? Chyba że polecicie coś podobnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawPi, bo chcę się na niego przesiąść z SE C901 :) cały czas na SE jadę :)

ma coś takie jak zadania czyli wpisujesz co masz zrobić wraz z przypominajką ? :)

a jak mam pakiet internetowy znaczy się internet w abonamencie mam 2 GB wystarczy mi na miesiąc :) będzie to jakoś hulać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas ja także używam BB .... I powiem Tobie, ze jakoś urządzenie do pracy nie ma nic lepszego ... Dowiedz się u siebie w sieci ile kosztuje usługa blackberry tzw BIS ... Wtedy pokazuje co potrafi BB .... I darmowy messenger tez jest fajny ... Przypominajka jest w zadaniach trochę wkurza mnie malu wyświetlacz ... Ale można przeżyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.