Skocz do zawartości

OPINIE o sklepie MX NOWICKI


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

tango, o kurcze. To rzeczywiście musi być wpływ 13, bo nigdy nie mieliśmy problemu z opakowaniem tego produktu :/ bardzo dziękujemy za kolejne zakupy. I do zobaczenia :)

 

Czesc Wiola, niestety u mnie podobna sytuacja. "Kapsel" w nakrętce chodzi b. lekko i niestety podczas jazdy w bagażniku się wcisnął i jak dojechałem do domu to minę miałem nietęgą :shock: Dobrze, że fibra przechwyciła większość towaru i dużych strat nie ma, ale IMO zwykła zakrętka byłaby lepsza. Dzięki za zakupy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze wystarczy, jeśli SNB będzie umieszczał zwykłe zakrętki zamiast kapsli. W litrowej butelce nie jest konieczne takie dozowanie - moim zdaniem. Ja w każdym razie bardzo dziękuję za niespodziankę, wsparcie i Waszą szybką reakcję - po tym można poznać profesjonalistów :)

P.S. Dziękuję też za poradę - Autosol działa, ale to praca na kilka wieczorów chyba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemek882, aaa jak zaprawki to nie ma problemu (myślałam, że ma być większa ilość :) ). Tutaj można zamówić: ZAPRAWKI DORABIANE

 

Co do tego mojego lakier LX72. Jesteś wstanie mi powiedzieć czy trzeba do niego zamówić lakier bezbarwny? Bo nie wiem który zestaw zamówić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z pewnością chodzi o LX7Z :) Niestety mają taką dziwną czcionkę i większoś osób czyta jak 2. Bezbarwny będzie potrzebny.

 

zamówienie #100004040 poszło. W razie czego jest to kolor szary :). Paczka dojdzie do końca tygodnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dotarło :good:

 

Jakiś taki niesmak tylko po otwarciu paczkomatu, że za taką trochę większą kopertę tyle pieniędzy :cry:

 

I oczywiście dziękuję za gratisy :good:

 

Ps. Musimy podyskutować co do specjalnego rabatu w zamian za reklamę w postaci naklejki :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal, dziękujemy za zamówienie :) postaramy się jeszcze jutro wysłać (a najpóźniej we wtorek) ;)

 

Hej, paka dotarła, pomimo mega pancernego zapakowania predator się lekko wylał, chyba poszło przez atomizer bo nie jest nigdzie nic uszkodzone, nie ma dużego ubytku także jest :good:

 

Do następnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyjac, nic personalnie, ale ludzie cały rok mają zasów - ten tydzień to można juz poczekać na taile....

nic personalnego ale ja mam o cztery lata mniej stażu pracy niż Ty świeczek na torcie więc wiem co to jest "zasów" i czekanie na urlop...

nie wiem czy zauważyłeś ale w moich wypowiedziach pojawiają się "uśmiechnięte buźki" więc piszę to całkiem spokojnie. jeśli paczka nie dotrze do piątku to świat się nie zawali a ja nie będę chodził po Warszawie z transparentem "precz z urlopami w sklepach detailingowych"

a wypoczywającej ekipie nowickich życzę dużo zasłużonego słoneczka :good:

 

[ Dodano: 21 Sierpień 2013, 23:02 ]

siwyjac, część zespołu została i na pewno wszystko zostanie zrealizowane ;)
podniosłeś mnie na duchu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.