Skocz do zawartości

OPINIE o sklepie MX NOWICKI


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Co ja biedny mam napisać. Byłem, widziałem i się zawiodłem. Nie dość, że nie było głównej gwiazdy to jeszcze krówek zabrakło.

Market detailingowy pogrążył mnie na całej linii. Nie dość, że debet na karcie to jeszcze żona była tego świadkiem. Nawet nie chciała sobie nic wybrać z szafy na urodziny.

Czy w ramach rekompensaty coś oferujecie? Zaznaczam,że gratisów nie dostałem no chyba ,że kawa/herbata. Może jakaś terapia?

Szef pokazał szafę zza lady ale od razu zamknął. Nie wiedzieć dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Arekkaz, he he Arku więc mówisz, że wizyta w Macierzyszu skutkuje terapią? A mi się dziwią, że wariatka jestem :P;) Bardzo żałuję, że nie udało mi się z Wami spotkać (mówią, że praca nie zając, ale wolnego nie udało się załatwić ;) ). Brak krówek wynagrodzimy wkrótce (będą nowe gadżety ;) ). A krówy doślemy dziewczynom ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zamówienie zrobione a miałem hajs zostawić sobie na wakacje ale jak tu jechać w trasę nie ogarniętym autem :mrgreen: Toż to wstyd :D

 

Mała prośba, jak można to zamówienie 100003852 odbiorę osobiście ale w Grodzisku 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie 100003852 odebrane chociaż Paweł chyba troszkę się zamotał jak dostał telefon z Grodziska bo nie zostawił paragonu i cena się troszeczkę różniła od tej na stronie ale to groszowe sprawy ;) Już się zastanawiam co następnego brać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Milczar, aaaj no właśnie! Proszę się przypomnieć przy najbliższej okazji. Jakoś wynagrodzimy ;) albo proszę krzyczeć, że "klient z KA" i wszystko będzie jasne ;)

 

mecholl, przelew już mamy zaksięgowany na koncie. Wszystko jest w porządku i po odbiorze zamówienia zmienimy status. ;)

 

Dziękujemy za kolejne zakupy w naszym sklepie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.