Skocz do zawartości

OPINIE o sklepie MX NOWICKI


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

ArkadiusO, zamówienia mamy spakowane tylko przez problem z zamówieniem etykiet do paczkomatów (problem po stronie Inpostu) jeszcze ich nie nadaliśmy :wallbash:

 

qrczaczek ja to zawsze mam takiego pecha :P jak się może coś nie udać to akurat u mnie się nie udaje :/

 

[ Dodano: 29 Maj 2013, 06:08 ]

ArkadiusO, zamówienia mamy spakowane tylko przez problem z zamówieniem etykiet do paczkomatów (problem po stronie Inpostu) jeszcze ich nie nadaliśmy :wallbash:

 

qrczaczek ja to zawsze mam takiego pecha :P jak się może coś nie udać to akurat u mnie się nie udaje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proximo, bardzo dziękujemy :)

P.S. najbardziej żałuję, że krówki to nie wersja light :D

 

Ty weź nie przeginaj :lol:

 

Z ilością zjedzonych krówek? No staram się :mrgreen::P

 

Z tym, że jest Ci wersja light potrzebna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu na przekór :-] i wypowiem się na temat :D

Okazało sie że na żywo sklep jest o 100 razy lepszy niż w sieci ( w sieci moim subiektywnym zdaniem jest bardzo dobry ) tu moja opinia http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... ht=#372642

Po trzecich zakupach stwierdzam że można dużo się dowiedzieć miło pogadać i spotkać "słynnych" ludzi przynajmniej z forum :) ( nie omieszkałem skorzystać z okazji i wyciągnąć parę cennych - przynajmniej dla mnie - informacji :ad: )

Trochę zawyżałem średnią wieku klientów ale jak wychodziłem dziś po zakupach to akurat kręcił się Pan który mógłby być moim ojcem i się zapytał : " czy tu są kosmetyki samochodowe" ja mu : "oczywiście" wskazując na drzwi a on do mnie ze strachem w oczach : "bo tu moi koledzy z pracy kupują " :lol: ja mu na to dalej wskazując na drzwi : "sezamie otwórz się " :P

Rozmawialiśmy dziś o tym w sklepie ( ktoś był telefonicznie kierowany jak dojechać :-] za pierwszym razem łatwo nie jest :kox: sam pierwszy raz zrobiłem parę okrążeń :D ) że warto było by jakoś oznakować budynek bo nieźle się maskuje w okolicznej zabudowie :evil:

Może jak nie na górze to po bokach z góry do dołu tak aby z daleka było widoczne i fajnie by wyglądało a takie stare pierniki jak ja by się nie bały zrobić pierwszy krok do Detailingu :mrgreen:

Oto i moja opinia :)

dzięki za wszystko i do następnego :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

beautifulcar, bardzo dziękujemy za tak miłą opinię! :)

Postaramy się ułatwić trochę znalezienie nas ;) chociaż biorąc pod uwagę kolor tynku to już jednak trochę się odróżniamy od pozostałych budynków :D

P.S. i przepraszamy za dzisiejsze hałasy ;)

 

Do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
warto było by jakoś oznakować budynek bo nieźle się maskuje w okolicznej zabudowie

 

To jakis zart?!

 

Przeciez to najbardziej rozpoznawalny budynek w calym Macierzyszu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

beautifulcar, krd chyba miał na myśli to samo co ja (że z tym kolorem tynku to raczej się "troszeczkę" odróżniamy od pozostałych budynków :mrgreen: ale spokojnie... naprawiliśmy wczoraj potykacz, który jakiś wandal zniszczył :zly: i będzie troszeczkę łatwiej trafić do nas ;)

 

I jedno zdjęcie z placu "boju" żeby było wiadomo czego szukać :mrgreen:

10744615835505919083000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

wieczor8222, numer został przepisany z zamówienia więc nie wiem skąd te problemy :o w tej chwili nie mogę nawet podejrzeć w systemie paczkomatów jaki numer jest przypisany do danego zamówienia. Cieszę się jednak, że mimo wszystko udało się odebrać paczkę i przepraszamy za problemy (nawet jeżeli nie były spowodowane naszą pomyłką ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem napisać wcześniej ale mało czasu miałem. Ostatnia przesyłka znów szybko pojawiła się w paczkomacie :) Wszystko git, dzięki za wzornik kolorów :good:

W okolicach sierpnia prawdopodobnie będę w delegacji pod Grodziskiem to wpadnę do Was :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.