Skocz do zawartości

OPINIE o sklepie MX NOWICKI


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

Jankos, pamiętamy i nawet wysłaliśmy tylko chyba Inpost ma jakieś problemy techniczne, bo nie wysłali potwierdzeń :/

 

Potwierdzenie od Inpostu otrzymałem :)

Dziękuje jak zwykle stanęliście na wysokości zadania, będę wracał po kolejne zakupy, jak zabraknie naturalnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mi polecić jakomś dobrom, taniom, ładnom i fajnom glinke. Musze zrobić melobus na cacy, a nie chce żeby mi grabie odpadły po jednych suwdorsach, a znów jest dużo syfu i chce to usunąć od tak. Czekam 10 minut na propozycje, inaczej będę interweniował u właścicieli tego geszeftu. Jutro chcę to glinke odebrać, więc możecie polecić to co macie na stanie, tylko nie piszcie mi o tym, bo pomyślę że chcecie mi sprzedać to co macie na stanie, a nie to co jest dobre. Oczywiście poczęstunek mile widziany, będę ze szwagrem i chyba nie muszę mówić co potrafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Jankos, dzwoniłam do nich i informowali, że mają jakieś problemy techniczne, ale jak widać zostały usunięte :)

 

geno, Panie Michale drżącą ręką odpisuję na Pana żądanie :P glinek w naszym kukurydzianym geszefcie do wyboru do koloru :P przyjedziesz Pan zobaczysz, może pomacasz :-] i się coś wybierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się podpytam,

Kiedy będą te:

Glinka Bilt Hamber Auto Clay Regular 200g

Shiny Garage Orange Car Wash 5L

Dressing do plastiku Koch Chemie Nano Magic Plast Care 500ml

SNB Zanitol Plus 1 L

MX Nowicki Microfibra 510g 60x40

Nadmienię tylko, że nie lubię w koszyku "* Tego produktu aktualnie nie ma w magazynie."

Jednocześnie informuję, że też posiadam szwagra (niestety spokojnego) ale teściowa to już inna gadka. I chyba nie muszę mówić co potrafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
To i ja się podpytam,

Kiedy będą te:

Glinka Bilt Hamber Auto Clay Regular 200g

Shiny Garage Orange Car Wash 5L

Dressing do plastiku Koch Chemie Nano Magic Plast Care 500ml

SNB Zanitol Plus 1 L

MX Nowicki Microfibra 510g 60x40

Nadmienię tylko, że nie lubię w koszyku "* Tego produktu aktualnie nie ma w magazynie."

Jednocześnie informuję, że też posiadam szwagra (niestety spokojnego) ale teściowa to już inna gadka. I chyba nie muszę mówić co potrafi.

 

Glinka jest

Shiny Garage powinno być we czwartek

Koch'a zamówiliśmy, ale ostatnio mieli braki w magazynie więc trudno mi określić kiedy będzie

Zanitol- dowiemy się na kiedy

Mikrofibry zamówione powinny być na czwartek

 

Kogo jak kogo, ale teściowej to trzeba się bać :mrgreen:

 

Wiolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dziś walczę z mega trudnym przeciwnikiem. Niestety nie obyło się bez problemów. 21:59 postanowiłem zadzwonić do Pawła. Jak zawsze uzyskałem wyczerpującą odpowiedź i profesjonalną poradę. Oczywiście nie bierzcie ze mnie przykładu i nie zawracajcie Prezesowi du.... o tak późnej porze.

Na Was zawsze można liczyć i bardzo Wam za to dziękuję.

Miłego weekendu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.