Skocz do zawartości

OPINIE o sklepie MX NOWICKI


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

koniec czerwca, początek lipca :ad:

 

Widzę, że plany mamy podobne :-]

 

chyba, że w ramach nudy przeczytam te wszystkie skrajne opinie na temat padów i sam dojde do jakiegoś wniosku

 

Ja od miesiąca czytam...

 

Czekam na to co Wiola pokaże w tym miesiącu z nowego Urbana :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Jestem :mrgreen:

No to tak... jeżeli chodzi o pady URBAN'a to będzie okazja do sprawdzenia jak trzyma nowy klej ;) planujemy organizację imprezy, która Wam to umożliwi i może będziecie zainteresowani. Szczegóły podam w tym tygodniu ale już znam datę i będzie to 27 kwietnia w sobotę więc wstępnie można już zacząć myśleć o odwiedzinach w Macierzyszu ;)

Teraz zaprawki. Lakier do zaprawek dobieramy z receptury więc może się trochę różnić od oryginału, ale druga sprawa jest taka, że różnica będzie widoczna, bo lakier rozłożony pędzelkiem/patyczkiem/wykałaczką wygląda inaczej niż ten rozłożony pistoletem. Wszystko zależy jaki chcemy ukryć defekt, jak duże jest uszkodzenie i w którym miejscu ;) i wtedy różnica wcale nie wynika z samego doboru lakieru.

A trzy... MX'y dziękują za zamówienia. Już się powoli budzą do życia i biorą do roboty :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zakup i dostawa przebiegła bardzo szybko ale dostałem nie to co zamówiłem.

Oczywiście bez problemu wymieniono ale musiałem zapłacić za przesyłkę i stać na poczcie.

Kosztów które poniosłem mi nie zwrócono. Gdyby przynajmniej w ramach przeprosin dołożono głupi zapach za 5zł puściłbym sprawę w niepamięć.

A tak niesmak pozostał. Inne sklepy dają gratisy do mniejszych zamówień i bez żadnych "przewinień"

Popracujcie nad PR i wizerunkiem

---------------------------------------

 

Temat załatwiony, uzgodniliśmy na PW. Jako klient jestem w pełni zadowolony.

Jako uzupełnienie chciałem dodać ze paczka z właściwą zawartością poszła do mnie zanim zwróciłem swoją, także naprawdę trudno o szybsze załatwienie sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.