Skocz do zawartości

OPINIE o sklepie MX NOWICKI


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry - nie dobry, ale pachnie rewelacyjnie ;)

 

A serio - jak nie lubisz gdy coś się błyszczy i świeci to NL jest dla Ciebie. Daje taki naturalny wygląd. Do tego bardzo wydajny, więc te niecałe 0.5l starczy pewnie na kilka Twoich następnych aut ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

marcel226, tak jak napisał barat. Dodam tylko, że wybór dressingu zależy od oczekiwań i plastików w aucie, bo ten sam produkt wygląda inaczej na różnych plastikach. Widzę, że jesteś z Warszawy więc jak masz ochotę podjechać do nas (do Macierzysza) i przetestować kilka dressingów, które posiadamy w swoim arsenale to zapraszamy ;)

 

P.S. oczywiście Natural Look to porządny produkt :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barat, Wiolka, dzięki za radę :)

 

Widzę, że jesteś z Warszawy więc jak masz ochotę podjechać do nas (do Macierzysza) i przetestować kilka dressingów, które posiadamy w swoim arsenale to zapraszamy ;)

...a byłem u was w sobotę po zamówienie i nie pomyślałem o tym :( ech...

 

najbardziej podoba mi się kokpit zrobiony w przedziale mat <-> półmat.

 

OK, więc znowu wpadnę w jakąś sobotę w tym miesiącu. Przy okazji dobiorę coś do woskowania auta na wiosnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcel226, tak jak napisał barat. Dodam tylko, że wybór dressingu zależy od oczekiwań i plastików w aucie, bo ten sam produkt wygląda inaczej na różnych plastikach. Widzę, że jesteś z Warszawy więc jak masz ochotę podjechać do nas (do Macierzysza) i przetestować kilka dressingów, które posiadamy w swoim arsenale to zapraszamy ;)

 

P.S. oczywiście Natural Look to porządny produkt :good:

Potwierdzam dzisiaj byłem i popróbowaliśmy kilka dresingów, ostatecznie wybór padł na Wolf's Silk Milk, na desce w 407 dawał najlepszy efekt wyciągnięcia koloru bez zbędnego połysku.

Dziękuje za dzisiejsze zakupy i po tak miłym przyjęciu na pewno wrócę po kolejne produkty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
pachnie rewelacyjnie ;)

Tu sie zgadzam.

 

A serio - jak nie lubisz gdy coś się błyszczy i świeci to NL jest dla Ciebie. Daje taki naturalny wygląd.

Jeszcze nie spotkalem plastiku, na ktorym NL dawalby matowy wyglad. Do tej pory na kazdej desce swiecil sie jak psu jajca. Moze nie jak plak, ale taki do konca naturalny wyglada to to nie jest.

 

Do tego bardzo wydajny, więc te niecałe 0.5l starczy pewnie na kilka Twoich następnych aut ;)

Tu tez sie zgodze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

olsze, dziękujemy za odwiedziny. Cieszymy się z zadowolenia klienta :)

krd, no właśnie z dressingiem to wg mnie jest tak jsk z zapachami. Jeden uwielbia, a drugi nie może znieść ;) przychylam się do opinii, że efektu po NL nie zaliczam do "totalny mat" :-]

wojtassss, he he przekażę pozdrowienia "pakowaczowi" . P.S. całkiem sprawnie mu to idzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Po stokroć dziękuję :-]

 

nie ma za co :)

 

EDIT: Zamowienie nr 100002498 kasa poszła :)

 

dziękujemy :good:

 

Proszę o zablokowanie mojego konta celem zaprzestania zakupów, bo zbankrutuje. Dziękuję :D

 

he he no chciałabym napisać "dla Ciebie wszystko", ale aż takie drastyczne kroki musimy podjąć? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.