Skocz do zawartości

OPINIE o sklepie MX NOWICKI


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor
Czy jeśli złożę zamówienie dzisiaj wieczorem to będzie szansa na odbiór jutro w Grodzisku? :)

 

Oj ciężko będzie. Jutro ewentualnie można odebrać w Macierzyszu. Napisz jeszcze na PW co jest potrzebne, bo może jest w sklepie w Grodzisku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

noktoto, nie ma problemu w takim razie zapraszamy do Macierzysza. Oczywiście nie musisz składać zamówienia przez internet :)

 

Barman, ale wysyłka paczkomatem była gratis ;) postaramy się jednak poprawić... a przynajmniej przy najbliższej okazji osłodzić ten fakt krówkami ;)

 

Arekkaz, ale ale ale... oj tam przecież grzecznie i spokojnie jest :P powiedz wprost, że zostałeś przekupiony żeby bana nie było :mrgreen:

 

M4ciek, nie nie... nie zgadzam się :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

MarrciN, we wtorek WRESZCIE przyjeżdżają te produkty i od razu tego samego dnia wysyłamy do Ciebie.

Przepraszamy ale to chyba rekordowo długie oczekiwanie na dostawę od dystrybutora przy jednoczesnym braku informacji :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Brak gratisów to moja wina niestety. Ostatnio trochę się zapędziłem i powynosiłem im te małe podpisane buteleczki jak nie patrzyli, niby że do testów. Więc jak ktoś poszkodowany, to adres na PW i wyślę coś ze swojego arsenału ;):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Jak widać nad czystością naszych intencji czuwają osobiście moderator, dystrybutor i od czasu do czasu jeszcze konkurencja :mrgreen:;)

 

A tak poważnie... jak tylko możemy się z Wami podzielić ORYGINALNYM testerem (których jest mało na rynku) to chętnie to robimy. Nie uważam jednak, że przesyłka o wartości 8 zł jako gratis przy zamówieniu od 100 zl to mało (bo my za nią musimy zapłacić!).

W tej chwili pracujemy nad naszymi firmowymi gadżetami, którymi się z Wami będziemy dzielić przy okazji zamówień. Na tym proponuję zakończyć dyskusję ponieważ znowu zostanę oskarżona o spam.

 

Miłego weekendu życzę wszystkim. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Paczkę dziś odebrałem z paczkomatu. Dzięki :good:

 

Sprawdźcie SG Orange Tar & Glue Remover, nie wiem czy to wina tego że trochę "popuścił" czy może było coś na folii w która był owinięty ale coś zmyło mi częściowo tusz z etykiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Sprawdźcie SG Orange Tar & Glue Remover, nie wiem czy to wina tego że trochę "popuścił" czy może było coś na folii w która był owinięty ale coś zmyło mi częściowo tusz z etykiety.

 

Cześć,

 

właśnie przetestowałam i rzeczywiście po kilkunastu naciśnięciach na butelkę zaczyna puszczać atomizer :/ Ciekawe czy w takim razie wytrzyma użytkowanie :o za chwilę przekażę informację do producenta.

 

Dziękujemy za zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Ostrożnie z takimi deklaracjami :-]

 

Ja bym uderzyła w jakiś czarny słoik ;)

 

Wiolka, spodziewacie się w najbliższym czasie dostawy poniższego odmrażacza:

http://www.pielegnowacaut...cz-do-szyb.html ?

 

We wtorek ma być dostawa, m.in odmrażaczy i sztyftów do uszczelek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.