Skocz do zawartości

OPINIE o sklepie MX NOWICKI


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor
Ok... więc jutro uderzam na Grodzisk... ale i tak mam już jedną skargę... miałem wziąć tylko jeden testerek wosku, a tu na liście nie wiem skąd znalazło się kilka pozycji

 

Przyzwyczaj się Tak jest zawsze... Ja też chciałem testerek FK i wyszedł rachunek za ponad 130 PLN

 

Kochani...jedyne co mi przychodzi do głowy to... zapraszamy do Macierzysza :D:evil:

 

Paweł ostatnio przechadzając się miedzy półkami stwierdził, że sam by sobie coś kupił :lol: powiedziałam, że dobry rabat mu dam i kurcze nic nie kupił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Krówki są

 

aaa są są :) chyba 3 kg przyjechały z Milanówka :) jeszcze tylko nam brakuje kanapy żeby posadzić wielokrotność "czterech literek" ale pracujemy nad tym :mrgreen:

 

[ Dodano: 6 Wrzesień 2012, 11:12 ]

Jakto :x nie było przecież oficjalnego otwarcia, czerwonych dywanów, promocji, rabatów, mtv cribs. Co to ma być ja się pytam :P

 

No bo oficjalne dopiero będzie :mrgreen: a nieoficjalnie to przecież zawsze można nas odwiedzić :P Pitbull ma grafik napięty dlatego tak się oficjalny event opóźnia :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakto :x nie było przecież oficjalnego otwarcia, czerwonych dywanów, promocji, rabatów, mtv cribs. Co to ma być ja się pytam

 

Podstawa to się dobrze ustawić :lol: A tak poważnie bedzie tez Liber wiec spokojnie już niedługo wielkie otwarcie.. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem i zpałaciłem za zamówienie 100001699. Zadzwonię potem do Prezesa, to się umówię co i jak z odbiorem :)

P.S. ale, ale ja też nie byłem na czerwonym dywanie w nowej siedzibie jeszcze ;) Jak bym się w piatek obrobił, to przyjadę wcześniej na spota i poszukam waszej dziupli. Jak to było? 500 m za kukurydzą? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Ja wiem, że zawsze można was odwiedzić, ale zawsze się coś do łapy przyklei, a darmo nie ma więc wielokrotność odwiedzin odbija się pustką w portfelu

 

he he zawsze można wziąć w dwie ręce krówki, wypchać kieszenie i nic więcej nie wejdzie ;) krówki u nas za DARMOCHĘ! :D

 

Zadzwonię potem do Prezesa, to się umówię co i jak z odbiorem

 

No może będziesz miał więcej szczęścia ode mnie i uda Ci się znaleźć lukę między jego telekonferencjami 40 minutowymi :D

Jak to było? 500 m za kukurydzą?

 

no weź, bo mój "pijar" niszczysz :lol: nie kukurydzą tylko rozległym obszarem zielonym w dzielnicy przemysłowej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że zawsze można was odwiedzić, ale zawsze się coś do łapy przyklei, a darmo nie ma więc wielokrotność odwiedzin odbija się pustką w portfelu

 

he he zawsze można wziąć w dwie ręce krówki, wypchać kieszenie i nic więcej nie wejdzie ;) krówki u nas za DARMOCHĘ! :D

 

Lubię krówki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
zamówienie przybyło, wszystko bardzo cacy, jestem zadowolony .. no i ta rodzinna atmosfera obsługi

bardzo miły gratisik za który dziękuję! (dobrze, że nie jakiś cukierek jak u konkurencji ;] )

 

Bardzo dziękujemy za zamówienie i miłe słowo :) Ale na milanowskie krówki też zapraszamy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Wiolka mx_n, gdyby tylko ciut bliżej było to bym pojechał na te krówki ;d ale nie wiem czy nie wybieramy się na Verva Speed Racing do stolicy to może zahaczę ;d

 

O widzisz :) Jak będziesz to odzywaj się do nas i przyjeżdżaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

No i co ja biedny moge napisac...

Zamowienia realizowane ekspresowo.

Obsluga pierwsza klasa.

Wszelkie cuda i zachcianki realizuja w stu procentach.

Rzeczy, ktorych nie ma sklepie zalatwiaja bez problemow.

Do tej pory obcowalem z 3 sklepami, nigdzie nie czulem sie tak dobrze jak u nich!

No i te rozmowy z Wiola na pw... poprawiaja humor ;)

(Pawel daj Jej podwyzke!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zamówienie odebrane. To jeszcze raz powiem, że wszystko gra, jak zwykle :) Polecam ten sklep ;)

Oraz dziuplę też obejrzałem wieczorem - pierwszy raz w życiu widziałem tyle kosmetyków na raz :shock: Tzn, dobrych kosmetyków, nie autolandu w Auchan;)

I chyba dlatego (z wrażenia) zapomniałem wziąć butelkę, o której mówiłem - napisałem Prezesowi smsa, żeby do Grodziska zabrał, jak by jechał jutro.

A i krówki zjadłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.