Skocz do zawartości

OPINIE o sklepie MX NOWICKI


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Po raz kolejny ogromny plus. Wiolka i Paweł to niesamowici ludzie. Miałem okazję poznać ich osobiście na spocie w Łodzi. Otrzymałem zamówiony towar ale nie wszystko. Paweł zapomniał kupić Krówki wygrane w konkursie. Oczywiście machnąłem ręką.

Dziś wchodzę do domu a tam niespodziewana przesyłka.

Z pewną dozą ostrożności zaglądam do środka a tam co? KRÓWKI!

O S Z A L E L I Ś C I E :-]

Pozdrowienia od moich córek... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozumiem, że to był ostatni egzemplarz Gummi Pflege Stift w sklepie ale jakże się rozczarowałem swoim pierwszym zakupem gdy otrzymałem połamane opakowanie, ubrudzoną końcówkę, zupełnie jakbym kupił coś używanego a nie nowego. Można było chociaż opuścić cenę o parę złotych.

Minus na wstępie. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
ja rozumiem, że to był ostatni egzemplarz Gummi Pflege Stift w sklepie ale jakże się rozczarowałem swoim pierwszym zakupem gdy otrzymałem połamane opakowanie, ubrudzoną końcówkę, zupełnie jakbym kupił coś używanego a nie nowego. Można było chociaż opuścić cenę o parę złotych.

Minus na wstępie.

 

W przypadku otrzymania uszkodzonego towaru wystarczy nas o tym poinformować. Dzisiaj wysyłamy nowy sztyft pocztą na ten sam adres.

Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

 

Ja Polecam, nawet z gratisem mi trafili Przesyłka bardzo szybka i dobrze zabezpieczona.

Przymiarki robię do następnych zakupów

 

Bardzo dziękujemy i oczywiście zapraszamy ponownie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozumiem, że to był ostatni egzemplarz Gummi Pflege Stift w sklepie ale jakże się rozczarowałem swoim pierwszym zakupem gdy otrzymałem połamane opakowanie, ubrudzoną końcówkę, zupełnie jakbym kupił coś używanego a nie nowego. Można było chociaż opuścić cenę o parę złotych.

Minus na wstępie.

 

W przypadku otrzymania uszkodzonego towaru wystarczy nas o tym poinformować. Dzisiaj wysyłamy nowy sztyft pocztą na ten sam adres.

Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

 

Kobieta od razu łagodzi obyczaje.. :)

Patrzyłem na stan magazynowy po swoim zakupie i już brak....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Patrzyłem na stan magazynowy po swoim zakupie i już brak....

 

Nawet jakbym ją miała wyczarować to dzisiaj wyślemy ;)

 

A tak na poważnie to uchowała się jeszcze jedna sztuka (całe szczęście) i dlatego możemy wysłać ją do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za ekspresową przesyłkę :) Paczka wczoraj zamówiona i wysłana a dzisiaj w okolicach południa do odebrania w paczkomacie :shock: Super :good: Szkoda, że inna firma w której mam część zamówienia nie wywiązuje się z umowy... Dobrze, że u Was wszystko na najwyższym poziomie, wiem już gdzie będę robił zakupy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Aplikatory do wosków są dostępne od ręki w Grodzisku? I jakie są godziny otwarcia sklepu? Nie mogę znaleźć nigdzie takiej informacji... :o

 

Witam,

Aplikatory są dostępne w sklepie.

Sklep w Grodzisku jest czynny od pon do piątku w godz 9-18 i w sobotę 9-14.

 

Bardzo dziękujemy za wszystkie pozytywne komentarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
zamówienie 100001658 złożne i zapłacone przelewem.

 

Konsultacja telefoniczna z prezesem :mrgreen:;)

 

wqczoraj otrzymałem korektę zamówienia, wszystko bardzo dobrze. powiem to raz jeszcze - obsługa na najwyższym poziomie

 

Fajnie, że udało się załatwić sprawę i klient jest zadowolony z przesyłki :):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.