Skocz do zawartości

OPINIE o sklepie MX NOWICKI


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor
ale wiem wiem... przeszkadzałam trochę w męskich pogaduchach

Wiola, Moja Ania powiedziała że,, szkoda że nie pojechała bo miała bym z kim pogadać" :D więc na pewno następnym razem przyjadę z nią.. :mrgreen:

 

No i tak trzymać! :) Jeszcze Justynę zaprosimy i Was zdominujemy na podblokowym spocie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
No i tak trzymać! :) Jeszcze Justynę zaprosimy i Was zdominujemy na podblokowym spocie :D

 

:D:D:D

 

a tak apropo o której Wiolu będziesz dzisiaj w domku? Musze podjechać po moje skarby :D

 

Zapraszamy tak ok. 20.30 :) Myślę, że o tej godzinie już uda nam się dotrzeć do domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy :D a tak BTW to trzeba wreszcie ustalić szczegóły spotkania grillowo- biwakowego :mrgreen: ale czekaj to chyba nie ten dział :o:D

To ten dział bo Przecież MX Nowicy mogą być partnerem/sponsorem * grilowo-biwakowego spotu . :-]

A tak serio My jesteśmy elastyczni może jakaś Ankiety kto kiedy może ? jak nie ten weekend to następny albo w tygodniu.

 

*Nie potrzebne skreślić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Ja ze swojej stronu chciałbym podziękować za zamówienie 100001030. I za odłożenie Natural Look'a i za Tricolora i za baaaaardzo miłą obsługę i w ogóle za wszystko. :)

Teraz odkładam kasę na kolejne zamówienie ;)

 

I my bardzo dziękujemy i oczywiście zapraszamy ponownie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Przesyłka przyszła na czas o 17:00 w sam raz przed weekendem. Dziękuje. Jestem MEGA ZADOWOLONY ! Drugi raz robie zakupy i drugi raz "stuff" przyszedl ekspresowo :) DZIEKI WIELKIE !

 

ps. kiedy qd+ i prickbort bedzie na stanie ?

Kiedy bedziecie miec w ofercie produkty nielsena?

 

pzdr. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Domel dziękujemy za słowa uznania, jechaliśmy za 150% naszych możliwości żeby wszystkie paczki wyszły jak najwcześniej i doszły przed weekendem.

Prickbort będzie po tygodniu majowym. Jeżeli chodzi o produkty Poorboys'a to są problemy z dystrybutorem i ciągle nie ma towaru :(

 

Nielsen'a postaramy się już wprowadzić w pierwszej połowie maja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo Nielsen :) Byłem, odebrałem ale używać będę dopiero dziś :) Dziękuje za gratis! Panie Pawle przy następnej okazji trzeba będzie przejść na Ty :P Tomek jestem, hehehe :) Twoja Mama jak zawsze miła. Niestety nie miałem tym razem okazji pobuszować po sklepie bo czas mnie gonił nie ubłagalnie... Pozdrawiam całe MX N.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pisałem przez kontakt na www, ale nie dostałem odpowiedzi.

Zamawiałem zestaw zaprawek razem z innymi kosmetykami, paczkę otrzymałem, ale nie było w środku zestawu zaprawek. Nr zamówienia to:100001026

 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Witam. Pisałem przez kontakt na www, ale nie dostałem odpowiedzi.

Zamawiałem zestaw zaprawek razem z innymi kosmetykami, paczkę otrzymałem, ale nie było w środku zestawu zaprawek. Nr zamówienia to:100001026

 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia ;)

 

Bardzo przepraszamy z brak zestawu w paczce. Dzisiaj wysyłamy zaprawki. Mail mógł do nas nie dojść ponieważ w weekend trwały prace związane z przekierowaniem domeny na inny serwer i być może dlatego mail gdzieś zaginął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem od Was (co prawda przez allegro) lakier w sprayu do Hondy Accord (B-92p Night Hawk Black Pearl). Kasa za lakier i przesyłkę już do Was powędrowała.

 

Pozdrawiam i czekam na przesyłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.