Skocz do zawartości

OPINIE o sklepie MX NOWICKI


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam takie pytanie (może już padło, a przegapiłem....)

 

Czy jest szansa, aby w sklepie internetowym była opcja wyświetlania produktów które aktualnie są na stanie? Taki filter, czy cuś....

Bo człowiek oczopląsu dostaje jak przewija te strony, karty, zakładki... I czyta: "jest, ni ma, było, nie będzie, pytaj, może będzie, kiedyś przyjedzie, jest ale nie sprzedamy Ci itp" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

piotr13, tak realnie to pierwsza połowa marca.

 

coobah, możemy zapytać administratora naszej strony czy do wyszukiwarki można dodać opcję wyszukiwania po stanach magazynowych. Rozumiem, że dodatkowo miałby być podział na producentów?

Jeżeli chodzi o wyświetlanie tylko produktów, które są na stanie to jest techniczna możliwość, jednak my z niej zrezygnowaliśmy ponieważ przy takim ustawieniu nie widać czy danego produktu nie ma tylko chwilowo w sklepie czy w ogóle nie posiadamy go w ofercie. Produkty, które na stałe znikają z oferty wyłączamy na sklepie.

 

geno, oooj marniutkie zdjęcia ten srajfon robi :P nic nie widać! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

buteleczki z pianowniczką - trudno mi powiedzieć. na pewno nie w przeciągu 3 najbliższych tygodni

 

glinki VP - pod koniec tygodnia

FV tester - już zamówione, więc wtorek-środa

nielsen finesse - jest, był błąd w e-sklepie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chce złożyć zamówienie na 3 produkty, z czego jednego nie ma na stanie, to czy po dodaniu dwóch do koszyka będą tak jakby zarezerwowane dla mnie z możliwością dodania produktu na który czekam? Nie chciałbym, żeby mi ktoś podwędził produkt jak będę czekał na inny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.