Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Evo, Arekkaz dzieki za odpowiedz :!:, zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce :).

firmek widzę że FK chyba na zimę będziesz kładł :good:
Jak najbardziej :), z tym, ze to jest juz stary zakup wiec wosk juz troche wyprobowany ;) FK kupilem miedzy innymi dla wygladu bo sie naczytalem, ze super wyglada na jasnym :).
firmek, ta pucha FK jest gi-gan-tyczna :D
Rozmiar robi wrazenie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kiedy zabezpieczacie swoje auta przed zimą.. chodzi o woskowanie? Mam wosk Colli476 i przymierzam się, żeby jutro coś podziałać.. i nie wiem czy dać więcej warstw i już z tym przezimować, czy zrobić jeszcze jedną przymiarkę bliżej zimy..

moim zdaniem połuż już jedną warstwę, za tydzień drugą a za jakiś miesiąc albo dwa jak dopisze pogoda to trzecią i ze 3 miesiące masz problem z głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FK można warstwować już po kilkudziesięciu minutach, nie trzeba czekać tygodnia.
:) tak sobie zapytam, wiarygodne to informacje że po kilkudziesięciu minutach można zapodać kolejną warstwę FK1000 :o

 

Ja czekałem 24h bo bałem się że będzie coś nie tak, ale skoro jest to nie konieczne to tym lepiej :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Łukasz-no1, ja tak robiłem po przeczytanie wielu opini na DW, ale nie ręcze że jest to zalecenie dystrybutora ;) W każdym razie dwie warstwy położone w ten sposób były dużo trwalsze od jednej, więc chyba działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.. pytałem właściwie z ciekawości.. wczoraj kładłem 1. warstwę na całość oprócz boków (wcześniej SRP) .. dziś chcę położyć 2-gą oraz pierwszą warstwę na boki (boki już bez SRP - nie dam rady czasowo).

 

[ Dodano: 19 Wrzesień 2010, 13:41 ]

..tak jeszcze myślę, czy te 12-13 stopni, to nie za chłodno na woskowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.