Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Partner forum

SZyBA, Jak świeże zacieki to jakiś Quik Detailer powinien sobie poradzić, tylko kwestia sprawdzenia czy dach wymaga jedynie spłukania a następnie QD czy pełnego procesu mycia i następnie QD

 

Jezlei QD nie da rady to wtedy nieścierny Cleaner a jak to nie pomoże to zostaje jakaś pasta a jak to nie pomoże to Wet Sand a jak to nie pomoże to niestety lakierowanie ;) Troszkę mnie poniosło :P

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam QD PB tylko no mówię zakończyłem zabawę z autem wczoraj o 15tej a o 24 padał deszcz cała noc i rano auto ładne a dach masarka zacieki duże i dużo po deszczu nie wiem czy wosk nie ztwardniał czy mozę coś źle zrobiłem itp. A znów teraz woskować nie bardzo mam jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zobaczymy albo samą wodą opłucze i potem QD, bo teraz zapowiadają 3 dni pod rzad deszczy u mnie :( A może też na to ma wpływ że auto parkowane pod drzewem na noc i jak deszcz pada to może coś że soki z drzew lecą na dach czy coś nie wiem zabardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie inne, na jakich talerzach uzywacie tych wielkosci 75mm ?? ;/

na talerzach 75mm

panowie na jakich obrotach pracujecie na padach 75mm ?

ja na takich samych jak i na innych ale to ze względu że wyboru dużego nie mam, jeśli masz rotację to możesz zwiększyć prędkość, ale o ile to pytaj się praktyków, ja nie używam rotacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie troche nietypowe pytanie, czy da sie zastapic czyms aplikatory gabkowe megsa czyms dostepnym ogólnie w sklepach/marketach.. niekoniecznie musza byc okragłe, moze jakies delikatne gabki zmywaki... albo gabki kosmetyczne takie okragłe ??

bo jak potrzeba jakies aplikatory to aplikatory 15 zł a przesyłka 10 ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Shadow,

ja kiedyś używałem zmywaków, oczywiście strony gąbkowej, nawet jakoś tam to się spisywało. lylko że one chłoną straszne ilości produktów, aplikatory o wiele mniej

a co do przesyłki to chyba jest jakiś sklep z kosmetykami z łodzi

http://www.meguiars.pl/punkty-sprzedazy ... dzkie.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w kauflandzie nie ma bo byłem kilka razy i niestety nie maja.

 

A teraz pytanie, czy jezeli na aucie chce zrobic całkowita korekte z uzyciem past maszynowo, konieczne jest glinkowanie jezeli wczesniej usunałem smole czyms innym i lakier jest czysty ? przeciez taka pasta maszynowo i tak usunie wszystko z auta ;) takie moje oczywiscie gdybanie ;)

bo rozumiem ze glinkowanie jet obowiazkowe jak sie pozniej nakłada cleaner i wosk bez korekcji pełnej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po umyciu i wyglinkowaniu auta, a przed rozpoczęciem prac ręcznych z UC, SRP i woskiem można przejechać autem jakieś 15km? Może to pytanie wydaje się niezbyt logiczne, ale z miejsca, gdzie mogę dokładnie umyć auto szamponem i je ew. wyglinkować do garażu mam taką odległość...a może tylko umyć, a pozostałe czynności wykonać w garażu (razem z glinkowaniem)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w kauflandzie nie ma bo byłem kilka razy i niestety nie maja.

a może nawet sami niewiedzą że mają... ja ostatnio za nimi jeździłem i mam takie wrażenie, byłem w 2 i w 1 powiedzieli że niema a w 2 niby też nie było a nagle jak wychodziłem jakiejś pani że przypomniało że są,.. w takim miejscu że sam by na to nie wpadł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.