Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

uszczelka dociskana przez szybę boczną została upaćkana przez kogoś w kleju (próbował jakiś taki dyndzelek przykleić do uszczelki który jest w autach a nie wiem do czego służy)

chciałbym zmyć ten klej bo nie estetycznie to wygląda, pytanie tylko czym żeby uszczelki nie uszkodzić?

 

POzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę kupić filtr kabinowy węglowy do Focusa II. Mam do wyboru Motocraft za 69 zł, Filtron 63, Bosch 58, Hart 43. Który wybrać? Przepraszam, za ,,niedetailingowe" pytanie, ale jestem w kropce;-)

 

[ Dodano: 12 Sierpień 2010, 13:45 ]

Która rekawica lepsza : Megsa czy Chemical ?
Ja mam Megsa Microfiber Wash Mitt i jestem mega zadowolony!

Tutaj masz parę słów o tych rękawicach.

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... &start=150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm właśnie szukam tematu w którym porównali jakość wykonania filtru kabinowego produkcji filtrona oraz manna...

zresztą dziwi mnie postawa ludzi, którzy na filtrze (wymienianym właściwie raz na rok) szukają kilkunastu zł oszczędności. pytanie czy jest sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie chodzi o oszczędności, bo są one śmieszne;-) Tylko naprzykład czy ktoś odczuwał różnicę jeżdżąc rok na orginale lub zamienniku. Czy lub po jakim czasie bylo czuć nieprzyjemny zapach/wilgoć/stęchliznę, czy szyby zaparowywały, jak wyglądał filtr po wyjęciu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z wyglądem, jakością wykonania? Widać różnicę gołym okiem między oryginałem i zamiennikiem?

I jeszcze takie pytanko: zwykły czy węglowy...raczej jest polecany węglowy.

 

Bierz weglowy. Nie ma roznicy w wykonaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam klimatyzacje i filtry kupuje zwykłe filtrona, wymieniam 2 razy w roku tak jak aro_77 na wiosne, jesień. Miałem filtr węglowy i nie zauważyłem różnicy miedzy nim, a zwykłym.

Lepiej cześciej wymieniać niż kupić drogi i jeździć na nim cały rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.