Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Black Hole teoretycznie powinien ci go lekko przyciemnić, a White Diamond po prostu nadać troszkę więcej głębii. Także odpowiedz sobie na pytanie, na jakim efekcie bardziej ci zależy.

 

Swoją drogą bardzo ładna fotka. Wygląda jak z katalogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co można użyć na szybę przednią tylną, samochód stał długo u lakiernika szyby zapylone lakierem, swoje zrobiła benzyna ekstrakcyjna, lecz coś jeszcze siedzi na szybie widać po pracy wycieraczek, nawet słychać jak by ścierały po nie równym. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów:) Przedstawiam wam film po tygodniu od nałożenia dwóch warstw collinite 476 i dwóch myciach szamponem dodo juice. Jako że wczesniejsza warstwa zeszła po 2-óch miesiacach to teraz wam pokaże jak wyglada u mnie po tygodniu. Po starym wosku umyłem porzadnie auto potem glinka ,AG SRP, Wosk Colli 476 2 warstwy. Auto stało tydzien pod chmurką padało 3 razy. Film nagrywany komórka ale zawsze cos tam widac:

.

I drugie pytanie: Zakupiłem samplerek Raceglaze 55 i czy moge go teraz nałożyc na colli czy musze usunac glinka wosk potem SRP i dopiero Raceglaze???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem cleaner Collinite No.840 i teraz nowe pytanie: zaaplikuje teraz cleaner potem wosk collinite 476 i po 24 godzinach raceglaze55 czy po cleanerze tylko raceglaze???

 

 

Ehhh niezauważyłem ale ten cleaner zalecają do jasnych lakierów a ja mam ciemny tzn. bordowy metalic, nic sie niestanie jak bede ten cleaner stosował??? Kurcze ze tez w sklepie mi niepowiedzieli:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Shadow sprawdzę i to rozwiązanie

Marco auto było kupione, przygotowane przez handlarzy na sztukę jak to u nas bywa już wówczas osad na szybie był, następnie lakierowane całe gdzie osadów przybyło, glinki nie posiadam w moim asortymencie jeszcze wiec sprawdzę skrobaczkę czołową dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą coś słabe te kropelki i odprwadzanie wody...

 

 

No własnie wkurza mnie ten wosk bo miał byc bardzo wytrzymały a tu tygodnia niewytrzymuje, a na ojca kompletnie nieprzygotowanym aucie dłuzej wytrzymuje wosk sonax extreme. Dlatego tez na jego auto dałem colli i sonaxa zobacze co dłuzej wytrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.