Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chłopaki, może lekki OT, bo nie związany stricte z detailingiem, aczkolwiek mi pomagający go rozszerzyć ;) Na jakie serwery wrzucacie swoje zdjęcia? Bo korzystam z imageshack.us i mnie trochę kłopoci nadmiar obrazów w głównej zakładce. Próbowałem to jakoś uporządkować i myślałem, że jest możliwość potworzenia osobnych folderów, zupełnie jak na dysku, ale jedyne co wyszukałem to tworzenie albumów. Problem w tym, że zdjęcia, które się w nich znajdują, mają linki umożliwiające jedynie do ich wklejania w przeglądarkę, a nie do udostępniania np. na... forum :-]

Macie na to jakiś sposób? Czy może znacie jakieś lepsze serwery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afi, najprościej jest założyć jakieś konto na darmowym serwerze www, wtedy za pomocą klienta ftp tworzysz foldery i wrzucasz co trzeba w odpowiednie miejsca, a takie fotki bez problemu wstawiasz na fora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jack: jeżeli na plastiku to ja z białego plastiku usuwam APC i szczotką z naturalnego włosie (fajnie wyłazi brud z porowatej powierzchni) a potem wycieram wilgotnym bawełnianym ręcznikiem.

Jeżeli na tapicerce to firanką namoczoną w płynie do prania tapicerek i dobrze wyciśniętą

 

Zauważyłem że w jednym miejscu odłazi mi klar (na długości 2-3 cm przy uszczelce). Mam zamiar "pojechać" po samochodzie PB SSR 3. Powinienem omijać to miejsce czy sie nie przejmować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jack,

Spróbuj "magiczną gąbką" od usera "Temachem" z allegro, albo taka sama

Jan Niezbędny kupiona w markecie.

U mnie zadziałało, pod warunkiem że nie są to jakieś mocne zabrudzenia.

http://www.janniezbedny.pl/produkty/mag ... abka3.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.