Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mamy przygotowany plan.

Mycie,glinka, usunąć lekkie rysy, wydobyć połysk, dać wosk.

Czy jak tam paste surface i potem SRR 1 następnie cleaner PB i PB white diamond i na to wosk czy w jakiejś innej kolejności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka! Jutro bede ogarnial granatowe clio ktore tydzien temu mialo lakierowane błotniki i teraz niewiem jak do tego tematu podejsc. Potraktowac te elementy jedynie finiszowa pasta? Czy w ogole ich pasta nie ruszac? Rozumiem ze PB BH i SRP bede mogl nalozyc na te elementy bezproblemu? I jeszcze jaka kolejnosc zastosowac i na jakim padzie? PB BH -> SRP? Oba zoltym padem? Czy moze niebieskim? Dziekuje z gory za rozwianie wszystkich moich watpliwosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka! Jutro bede ogarnial granatowe clio ktore tydzien temu mialo lakierowane błotniki i teraz niewiem jak do tego tematu podejsc.

Ja bym poczekał z jakimikolwiek działaniami 2-3 tygodnie, dopóki lakier się

całkowicie nie utwardzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy przygotowany plan.

Mycie,glinka, usunąć lekkie rysy, wydobyć połysk, dać wosk.

Wow ,nie no to faktycznie się przygotowałeś :D:D

Sorki nie moglem się powstrzymać :)

Czy jak tam paste surface i potem SRR 1
Rapide to bardzo mocna pasta i należy z nią uważać bo może zrobić sporo bałaganu z którym nie poradzi sobie tak słabiutka pasta jak SSR1 -za duży przeskok. Nie wiem jak twardy jest lakier na Pandce ,ale zacząłbym tym rapidem na jakimś średnim padzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj przekonałem się że ultimate compound stosowany ręcznie to samobójstwo, ale się zastanawiam czy nie lepiej byłoby pracować z nią padem a nie aplikatorem z mikrofibry? Bo trochę siły trzeba w to włożyć dla jakichkolwiek efektów :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj przekonałem się że ultimate compound stosowany ręcznie to samobójstwo, ale się zastanawiam czy nie lepiej byłoby pracować z nią padem a nie aplikatorem z mikrofibry?

 

Używałeś UC aplikatorem z mikrofibry ? :shock: :shock: :shock:

 

Po takich postach wcale się nie dziwię, że powstają potem takie komentarze, że używanie ręcznie UC lub innych środków to samobójstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no to wiele tłumacząca wypowiedź :D może mi się pomyliło ale właśnie no forum wyczytałem żeby używać aplikatora (nie koniecznie w kontekście UC ale pasty ściernej, ScratchX or smth) :song:

 

edit: np. 3M przedstawia aplikacje >

:dontknow:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dotyczy 'quik detailer' Meguiar's, czy istnieje jego odpowiednik, nieco tańszy? Przyznam się, że szybko zużywam, prawie codziennie auto jest lekko zakurzone (ciemny kolor) i od razu traktuje je tym środkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.