Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

tzn co pare myć Gold Class, a co powiedzmy 7 myć zestaw SRP, DC2, Gold Class?

 

Co ile myć SRP to już sam musisz wzrokowo ocenić. Po kilku myciach na bank zejdzie większość wypełniaczy i pojawią się rysy. Ja GC kładłem co 2 mycie. To czy wosk jest na lakierze też łatwo można sprawdzić (kropelkowanie, odpychanie wody).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam sposobu na smołę... po umyciu samochodu, zacząłem proces glinkowania samochodu... no i po godzinie pół samochodu doczyściłem ale musiałem się sporo namachać". zastanawiałem się nad AG Tar remover. Co o tym myślicie? Jakaś inna alternatywa? Nie chcę eksperymentować z rozpuszczalnikami bo nie wiem jaki wpływ będzie miał na lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z tej firmy uzywam pasty polerująco nabłyszczajacej zamiennie zamiast g10 z farecli.

Sprawdza sie znakomicie maszynowo i ręcznie.

Zapewne sa inne lepsze, mysle ze dzieki Wam sie dowiem jak polepszyc i tak dobre efekty mojej pracy.

Mała próbka mojej roboty.

Mysle ze kozystając z Waszych rad bedzie mi prosciej uzyskac taki efekt a nawet lepszy.

P6180059-962244.JPG.94294c43bc8cc9674e197a04e2b4dbca.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gryzon, mniej chłoną produktu,są bardziej przewidywalne i jak by to określić...łatwiejsze do wyczucia w sensie docisku.

 

 

Mała próbka mojej roboty.
Wygląda naprawdę nieźle :good: Masz rękę ;) Choć chciałbym zobaczyć na żywo i najlepiej jakiś ciemniejszy lakierek ;) Masz jakąś komorę czy "stodołowa" robota?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marco, Powiedz mi tylko gdzie te fotki zamiescic, bo niechce smiecic w tematach.

A jesli chodzi o ciemne kolory to wiem co Ciebie ciekawi.

Jest bardziej pracochłonne zlikwidowanie rysek po matowaniu i trzeba sie naprawde przyłozyc aby po polerce było totalne lustro.

Fotki zapodam jak wskażecie miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.