Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy NIELSEN Cyclone APC będzie dobry do dokładnego wymycia dość brudnego kokpitu w fiacie panda?

Dodam że boczki drzwi wcześniej były czyszczone jakimś białym mleczkiem do kafelek. Efekt tego taki że po każdym deszczu mam białe ohydne zacieki. Zostanie to zlikwidowane?

Rozumiem że APC nakładam mikrofibrą, następnie wycieram to razem z brudem i nakładam dressing?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem po raz pierwszy Dodo Juice Lime Prime i konsystencja jego wydaje mi się wyjątkowo rzadka... coś w rodzaju Actimela Danona :) Czy taki on faktycznie jest ?

dokładnie, większość cleanerów ma taką konsystencję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: Znacie jakiś wosk, sealant, politurę, cokolwiek co posiada wypełniacze, które w znacznym stopniu ograniczyłyby widoczność swirlów i innych drobnych rysek ?

Bh Autobalm:)

Obecni na dzisiejszym zlocie to chyba potwierdzą, maskuje fenomenalne ilości rys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bh Autobalm:)

Obecni na dzisiejszym zlocie to chyba potwierdzą, maskuje fenomenalne ilości rys.

 

Już wczoraj chciałem to tutaj napisać, ale nie chciałem odbierać Ci tej przyjemności :-]

 

Potwierdzam, efekty po Autobalmie naprawdę zaskakujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie PB Black Hole i White Diamond, w praktyce lepiej sprawdza sie AG

Moje odczucie po użyciu obu środków (PB BH i AG SRP) jest kompletnie inne. Po 2-3 warstwach jest mega różnica na korzyść PB. Lakiery czarny i czerwony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 3 tygodnie temu nałożyłem na lakier odpowiednio- Megs UC, AG SRP, DC2, Gold Class. Na początku czerwca położyłem drugą warstwę Gold Class. Teraz nasuwa się pytanie- jakie środki wcierać aby utrzymać ten efekt jaki osiągnąłem 3 tygodne temu. Samo Gold Class starczy , czy może co powiedzmy 3 mycie AG SRP i na to Gold Class?- Prosze o odpowiedź- zależy mi na dobrym wyglądzie auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubz czy duża była różnica po nałożeniu dwóch warstw pbbh?? Myślałem że tego się nie warstwuje..jak długo czekałeś z nałożeniem drugiej warstwy?? Nakładałes element po elemencie czy odrazu całe auto??

 

Tak, różnica była duża. Warto się przyłożyć i namęczyć, bo rezultat powala. Na "moje" auta nakładałem na obszarach wielkości 1/4 maski i kolejny obszar. Wcieramy w lakier prawie do całkowitego wpracowania środka i przecieramy MF. Ostatnio zrobiłem kumplowi małą prezentację co potrafi PB BH na jego BMW e30. Lakier w średnim stanie, pół klapy przejechałem 3 razy PB BH i tak z 60-70% mniej widocznych rys i lakier nabrał fajnego ciemniejszego połysku. Lakier diamodschwartz czy jakoś tak. Fot niestety brak.

 

Jakieś 3 tygodnie temu nałożyłem na lakier odpowiednio- Megs UC, AG SRP, DC2, Gold Class. Na początku czerwca położyłem drugą warstwę Gold Class. Teraz nasuwa się pytanie- jakie środki wcierać aby utrzymać ten efekt jaki osiągnąłem 3 tygodne temu. Samo Gold Class starczy , czy może co powiedzmy 3 mycie AG SRP i na to Gold Class?- Prosze o odpowiedź- zależy mi na dobrym wyglądzie auta

 

Trzaskaj gold classa. Taka sama kombinacje testowałem kiedyś na aucie i było bardzo ok! Po kilku myciach powtórka z SRP i będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga warstwa wchodzi jak skończę całe auto. Ręcznie trochę to zajmuje ;) Nie wiem jak to z maszynowym nakładaniem wygląda niestety, niech ktoś z doświadczeniem się wypowie, ale podejrzewam, że przerwa raczej zbędna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Pytanie: Znacie jakiś wosk, sealant, politurę, cokolwiek co posiada wypełniacze, które w znacznym stopniu ograniczyłyby widoczność swirlów i innych drobnych rysek ?

Bh Autobalm:)

Obecni na dzisiejszym zlocie to chyba potwierdzą, maskuje fenomenalne ilości rys.

 

Jakaś fotka by się przydała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.