Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak więc zamieszczam zdjęcia maski tego samochodu co mówiłem, mam nadzieję, że będą wystarczające, bo zdolności fotografisty to ja nie mam ;) Jeśli ktoś by doradził czego można użyć, aby przywrócić ten lakier do życia to będę bardzo wdzięczny!

dsc8474g.th.jpg

 

dsc8475.th.jpg

 

dsc8476.th.jpg

 

Dopiero dzisiaj zobaczyłem ile rysek jeszcze zostało :oops: ten lakier to jednak twarda sztuka :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie coś tam z połysku doda delikatnie, ale to niech odpowiedzą Ci, co używają tego preparatu. Natomiast jeżeli chodzi o to:

 

Czy dopiero go stosowac na zakurzone auto???

 

to chyba zawsze jest lepiej robić coś na czystej powierzchni niż nawet zakurzonej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałeś Ty, zajrzałeś...źle sformuowałem pytanie..wiem że trzeba je czyścić tylko co ile paneli lub jak często i czym to robicie?? Wiem że jest specjalna szczoteczka do tego chyba chemical guys ale obecnie mam inne wydtaki więc zastanawiam się jaka może być alternatywa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marco na taką odpwiedź właśnie czekałem. :good: dziś polerowałem swoje auto i po paście polish Optimum i średnio ściernym padzie miałem hologramy, byłem spokojny że usune je finishową ale coś tam jeszcze zostało i przypomniałem sobie że w ogóle zapomniałem o czyszczeniu pada. Czy to mogło być powodem nie usunięcia wszystki hologramów??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finisha w ogóle nie czyszczę(jedynie to delikatnie spryskuję wodą co jakiś czas ,ale rzadko) I dziwie się ze zostało coś po Optimumie na PP...dziwne...Potrafię wyjechać pastą gruboziarnistą na CP praktycznie bez śladów ;) Ale prawda jest taka że dopiero wykończenie daje ten super lustrzany efekt końcowy ;)

zapomniałem o czyszczeniu pada

Ale powód mógł to być niewątpliwie. A pierzesz w ogóle gąbki po każdym dniu pracy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po każdym samochodzie tak. Wczoraj jedynie zrobiłem maske i klape i dziś tą samą gąbką reszte auta. Dopiero po skończeniu ją wyprałem. Zazdroszczę umiejętności :good::) Mam nadzieję że z czasem też takie zdobędę. Więc robię jakiś błąd w sztuce, tylko nie wiem jeszzcze jaki... :o być może za długo siedzę nad jednym elementem. Np. błotnik i drzwi pastą polish robiłem 30min ale staram się dobrze wypracować pastę metodą punktu zenitu i tak sobie teraz myślę że może to zbyt długo na jeden panel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po każdym samochodzie tak. Wczoraj jedynie zrobiłem maske i klape i dziś tą samą gąbką reszte auta. Dopiero po skończeniu ją wyprałem.

 

a pad na pewnie nie wysechł?? zaschniętą pastą mogłeś zrobić te ryski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.