Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy regenerator lakieru SONAX (302.100), który znalazłem w garażu nadaje się do czegoś (czyt. polerowania maszynowego), w jakimś etapie ?

 

Chcę przeprowadzić kompletną korekcję lakieru na Clio, myślałem o SSR3 na początek.

Ten Sonax do czegoś mi się przyda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puch, kiedyś próbowałem tego środka na maszynie. Jeśli chodzi o polerowanie to po spolerowaniu można być na prawdę zachwycony - bardzo dobrze usunął swirle (bo tych chciałem się pozbyć), ale jak się później okazało w głównej mierze były to ryski zatuszowane/uzupełnione. Regenerator lakieru posiada wypełniacze, które bardziej maskują ryski niż je usuwają. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie mogę od ręki dostać szczotkę do czyszczenia kół, taką okrągła do czyszczenia wnętrza koła, pędzelek już mam :)

 

z góry dzięki za podpowiedzi, bo znalazłem tylko w mrcleaner monste shine'a ale akurat jej brak.

 

może na allegro jakąś polecicie albo coś? nie musi być firmowe, byle dawało radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tego CG GERBIL WHEEL BRUSH i nie jestem z niego do końca zadowolony, jest miękki fajny ale zbyt elastyczny. Jak się mocniej dociśnie to się za mocno wygina w miejscu łączenia z rączką przez co bardzo ciężko się nim pracuje. Tak na prawdę naprawdę aby mocniej dociskać z jakimś efektem to trzeba chwycić za włosie a nie za rączkę. Ogólnie nie polecam, tzn przynajmniej ja się zawiodłem. Produkt spełnił by w 100% moje wymagania gdyby był sztywny. Aktualnie myślę o jej stuningowaniu, jakiś pręt w środek albo cos:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro mam zamiar pobawić się trochę z moją czarną perłą.

mam próbkę ssr2, black hole i finisch kere 1000hi.

z korekty już zrezygnowałem- czekam na maszynę, Teraz chcę tylko umyć, wyglinkować, zaaplikować PB BH i wosk.

 

teraz pytania

1) czy muszę przed BH użyć jakiegoś clinera?

2) czy BH można aplikować ręcznie, czy to też sobie odpuścić

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.