Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ten świeży smrodek zaraz po zakupie.

 

Sam przejdzie z biegiem czasu, a jak chcesz na szybko to pewnie ozonowanie sporo pomoże lub użycie jakiegoś dobrego neutralizatora zapachów np. Odor Eliminator (w sumie to byłby dobry test dla tego preparatu w takim zastosowaniu) ;)

 

Kurcze,ludzie tu sie zabijają o zapach nowego auta, a tu kolega chce sie go pozbyć :P

 

Hehehe :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najchętniej megsa, konkretnie nie jest mi potrzebna cała glinka, a wypróbowałbym np. różnice między Ultimate Compound a Scratch X przy okazji.

Zaczynam dopiero i nie chcę się zbroić we wszystko z jednej firmy bo nie wiem czy będzie odpowiednie i najchętniej pobrałbym próbki różnych marek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie, zadane już w wątku ze sklepami ale nie każdy tam zagląda. Jak się ma Vanilla Hand Glaze Clearkote do SRP? Teoretycznie właściwości te same. Miał może ktoś z was okazje stosować, porównywać te dwa produkty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie: gdzie powinnismy przetrzymywac woski, cleanery, glaze'y czy tez pasty polerskie? Wiadomo, ze woskom szkodzi przemrozenie ale czy dzis kiedy mamy upaly bez problemu mozemy to wszytsko trzymac w garazu? W garazu okolo 25-28 st.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SwirlX + DC2 + NXT 2.0

 

czy

 

PB Professional Polish + PB Black Hole + EX-P + (?) NXT 2.0

 

Wszystko ręcznie nakładane

 

Jeśli jest jakiś błąd w zastosowaniu, któregoś ze środków to proszę o informację :roll:

 

Pożądany efekt to usunięcie swirlów i hologramów i jak największa głębia lakieru (czarna perła)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pLaYmAn,

myślę że oba zestawy dadzą podobny efekt. No chyba ze w grę wchodzi, wymieniane często na forum 2% ;)

Z mojej skromnej praktyki produkty PB, które wymieniłeś, stosowane na czarnych lakierach

dawały IMHO bardzo fajny "wet look". Na tyle fajny, ze mam je teraz założone na obu

autach będących pod moją "opieką". (oba czarna perła)

Zestawu Megsa nie skomentuję bo nie miałem z nim do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki fonnes :)

 

w takim razie zostanę przy PB, ale mam jeszcze jedno pytanko :idea:

 

PB Professional Polish + PB Black Hole + albo EX-P albo Natty's Red ? czy może jakiś inny wosk na koniec ?

 

Można jakikolwiek inny wosk na koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;) a jeśli mielibyście wybierać do plastików PB Natural Look czy Vinyl and Rubber Care z Autoglym, to co byście wybrali? Szukam czegoś do 50zł, czegoś co odświeży plastiki i nada im nowy, świeży wygląd. Do tej pory używałem Sonax'a (cena ~ 20zł), fajnie się sprawdza, ale po kilku dniach plastiki nie wyglądają już tak dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;) a jeśli mielibyście wybierać do plastików PB Natural Look czy Vinyl and Rubber Care z Autoglym

Ja mogę polecić PB NL używam u siebie od jakiegoś czasu i spisuje się świetnie,

Jak będziesz potrzebował fotki po zastosowaniu to daj znać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.