Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak przy okazji - wczoraj ogarnąłem kawałek swojego Opla. I jako że ni to mettalic, ni perła, to na padzie pomarańczowym 3M zostało sporo lakieru. Jakieś patenty jak to wyczyścić?

I jeszcze aplikator Megs'a mi się trochę PB Natty's Red'em zapchał i nawet po wypraniu w pralce nie wyczyściło go do końca... (?) :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tsia... Właśnie wczoraj do pralki starłem trochę szarego mydła i do tego trochę proszku. Faktycznie się chyba nie ma co przejmować aplikatorem. Bardziej mnie martwi ten pad :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afi, wszystkie (proszę brać to słowo z rezerwą ;) ) woski zostawiają po sobie kolorki, których nie można usunąć. Wypierz aplikatory w szarym mydle aby to odtłuścić/usunąć resztki środka, a zabarwieniem się nie przejmuj - nie przeszkadzają w pracy :)

Ostatnio nakładałem 476s, #16 oraz PB Red trzema różnymi aplikatorami i na każdym po wypraniu został kolorek, odpowiednio: biały, niebieskawy oraz różowo/czerwony :)

Co do pada, ja bym z chęcią zobaczył zdjęcie o czym mowa. Możliwe, że będziesz musiał postąpić identycznie jak z aplikatorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko mam. Robię lakier u siebie w Passacie, zrobiłem już korektę przy pomocy UC megsa, teraz zacząłem nakładać DC1 na czarnym finiszowym padzie ale po kilku przejściach DC1 klei się do lakieru i pad tego nie ściąga. Jaka może być tego przyczyna ? Polerka to rotacja z regulacją obrotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Tak, UC jest dość mocnym środkiem, mimo że jest w lini konsumenckiej. Prędkosć i skuteczność korekty zależy od rodzaju maszyny, mi na rotacji szło dużo szybciej niż na DA, no ale to oczywiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.