Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja dzisiaj nałożyłem FK 1000p i na to Spray&Gloss od Pb na czarny metalic i muszę powiedzieć że zwala z nóg. W moim odczuciu lepiej się auto prezentuje niż po Nattys blue. Posiadam tester FK ten 59 ml i z opakowania zeszła może 1/6 1/7. Auto po maszynowej korekcji i na to szedł jako cleaner SRP nakładany maszyną. Efekt jest piorunujący, postaram się jutro trzasnąć fote. Trzeba tylko uważać żeby nie położyć zbyt grubej warstwy bo wtedy strasznie się można namachać. Jako że to sealant więc z wytrzymałością powinno być nie gorzej niż z 476. Jednym słowem warto przemyśleć FK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam czegoś takiego(1036818006) jak na amatorski użytek wystarczające. Mam ciemny garaż wiec ma takie dwie i sprawdzają się idealnie. Cena nie jest ogromna a i porządny statyw w komplecie, bardzo przydatny zresztą. Wadą ich jest to że strasznie grzeją, kaloryferów nie potrzeba. Jak świecą na lakier wszystkie swirle widać aż za dobrze :)

 

tutaj przykład

 

dsc4365800x600.jpg

 

Halogen odbija się akurat na załamaniu ale niestety tylko takie zdjęcie mam w tej chwili na kompie, a nie che mi się szukać karty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vps, z tym 200zł trochę przesadziłeś.. na allegro idzie kupić halogena 500W za mniej niż 50zł

Obrazek

Jesli chodzi o ta lampe, to jest to zwykly halogen taki jak sprzedawany w markecie. Takie halogeny opisane sa wlasnie w temacie http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=216
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, gdyż czekam na SRP od kolegi Marka. Wiem że na SRP dla utrwalenia można nałożyć np coli, niestety na kosmetyki w tym roku wydałem tyle, że zakup coli póki co nie wchodzi w grę. czy mogę nałożyć na SRP Sonaxa Xtreme 1 twardy wosk ?? mam go i jestem zadowolony tylko zastanawiam się czy taka kombinacja cokolwiek pomoże, o ile nie zaszkodzi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, gdyż czekam na SRP od kolegi Marka. Wiem że na SRP dla utrwalenia można nałożyć np coli, niestety na kosmetyki w tym roku wydałem tyle, że zakup coli póki co nie wchodzi w grę. czy mogę nałożyć na SRP Sonaxa Xtreme 1 twardy wosk ?? mam go i jestem zadowolony tylko zastanawiam się czy taka kombinacja cokolwiek pomoże, o ile nie zaszkodzi??

myślę że taka kombinacja będzie miała dość przyzwoitą wytrzymałość,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glinkowałem w weekend auto które stoi pod chmurką w okolicach kolejki miejskiej i pociągów (ok 25 metrów) W trakcie glinkowania woda z szamponem miala kolor rdzawy! (masakra) pył z torów robi swoje... Nie obyło sie bez ponownego mycia. Takze kwestia jak duzo syfu było na aucie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tusonic69 obydwa to całkiem inne produkty. SONAX- to twardy wosk, a Turtle to pasta woskowa, która posiada delikatne czasteczki polerujące. Więc musisz wybrać co jest dla ciebie lepsze

 

Albo dołóż 20 pln i kup np PB Nattys Blue, Megs Cleaner wax lub sampla jakiegoś.

Jeśli ktoś pyta o konkretną półkę cenową i konkretne dwa produkty to dlaczego większość ludzi na tym formu pisze "lepiej dołóż lepiej dołóż ...."

na to samo mozna powiedziec nie kupuj Nattys Blue LEPIEJ DOŁÓŻ i kup Coli a potem czemu coli lepiej dołóż i kup jakiegos SV.... itd. itd. troche wyrozumiałości dla osób które chcą kupić coś z niższej półki ;)

 

Tego Sonaxa moge z czystym sumieniem polecić

ja również

 

napotkałem się na ten turtle , ta sama półka cenowa a prawie 3 x wiecej

Sonax jest tak wydajny, że starczy ci go na kilka sezonów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.