Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

green, jesli chodzi o zestawy to jest do tego odpowedni dzial, ale na szybko odpowiem Ci na Twoje pytania...

 

W zestawie brakuje glinki, auto ma moze tylko rok ale przez ten czas napewno ma sporo syfu na lakierze. Reszty wlasciwie bym nie zmienial, a co do opon i plastikow to ja na opony nakladam Megsowego Endurance Tire Gel i jestem ogromnie zadowolony tak samo jak z PP BnB, na plastiki polecam 303 Aerospace Protectant :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

uzywal ktos Autoglum Paint Renovator

jest to bardzo agresywna pasta, w sumie ręcznie raczej krzywdy nią nie narobisz, ale jest upierdliwa w stosowaniu, ja używam jej tylko do usuwania bardzo głębokich rys i to tylko ręcznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzywal ktos Autoglum Paint Renovator

jest to bardzo agresywna pasta, w sumie ręcznie raczej krzywdy nią nie narobisz, ale jest upierdliwa w stosowaniu, ja używam jej tylko do usuwania bardzo głębokich rys i to tylko ręcznie

A jak ma się w porównaniu do Magsa UC, mniej, więcej agresywna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

 

Jaka IPE kupic w celu usuniecia wypelniaczy bedacych na lakierze tuz po polerowaniu mechanicznym pastami 3m oraz menzerna ?

 

czy taka bedzie OK ?

 

"IZOPROPANOL IPA 1 L. FIRMOWY AG CHEMIA" za 15zl/1l - allegro nr 1241275961

 

lub taka:

 

Kontakt IPA plus ALKOHOL IZOPROPYLOWY 1L (numer 1244169929)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzywal ktos Autoglum Paint Renovator

jest to bardzo agresywna pasta, w sumie ręcznie raczej krzywdy nią nie narobisz, ale jest upierdliwa w stosowaniu, ja używam jej tylko do usuwania bardzo głębokich rys i to tylko ręcznie

A jak ma się w porównaniu do Magsa UC, mniej, więcej agresywna...

zdaniem przedstawiciela Autoglyma na polske bo od niego takie info otrzymalem jest bardziej agresywna i tylko recznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma rozcieńczenie IPA cz.d.a. (czysta do analiz) do zwykłej ? Jest droższa (30-35zł za 1l), w szklanych butelkach, ale tylko do takiej mam dostęp. Podejrzewam, że można by ją bardziej rozcieńczać, tylko czy jest sens czy nie lepiej jakiś no-name w 5l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.