Skocz do zawartości

Spotkania KUJAWSKO-POMORSKIE (Bydgoszcz, Toruń)


trybik

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

 

również chętnie się spotkam z osobami z rejonu zajmującymi się detailingiem i wymienie doświadczenia.

Napiszcie konkretny termin spotkania oraz miejsce, postaram się dostosować w miare możliwości czasu :)

 

Na Łuczniczce odbywają sie spoty różnych klubów Bydgoskich, głównie w piątki i w soboty

więc trzeba się jakoś wpasować sensownie w dzień i godzinę.

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę.

 

Co do "garażowych" to mocno prawdopodobne, że w najbliższą sobotę 7 września będę robił odświerzenie Renault Master'a ojca (zielony akryl) więc będę mógł zaprosić chętnych do pomocy/rozmowy ;)

 

Spektakularne 50/50 gwarantowane bo lakier zajechany mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajjj akurat będę się bawił na zlocie w następny weekend :)

 

Ale jak kupie mieszkanie (mam nadzieję, że do wiosny) to i garaż będzie to będzie częściej :D bo w obecnym garażu za dużo kurzu :cry:

 

Dziś też furke odebrałem od lakiernika - ehh piękny ten lakier, szkoda tylko, że tylko na jednym boku :mrgreen: za 2 miesiące myśle korekte się jakąś ogarnie całości :D

 

No i jeśli UC daje lepsze rezultaty niż SRP to musze też sprawdzić - ostatnio maluszka przed sprzedażą robiłem SRP (czerwony) i byłem oczarowany tym środkiem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajjj akurat będę się bawił na zlocie w następny weekend :)

 

Ale jak kupie mieszkanie (mam nadzieję, że do wiosny) to i garaż będzie to będzie częściej :D bo w obecnym garażu za dużo kurzu :cry:

 

Dziś też furke odebrałem od lakiernika - ehh piękny ten lakier, szkoda tylko, że tylko na jednym boku :mrgreen: za 2 miesiące myśle korekte się jakąś ogarnie całości :D

 

No i jeśli UC daje lepsze rezultaty niż SRP to musze też sprawdzić - ostatnio maluszka przed sprzedażą robiłem SRP (czerwony) i byłem oczarowany tym środkiem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.