Skocz do zawartości

Spotkania KUJAWSKO-POMORSKIE (Bydgoszcz, Toruń)


trybik

Rekomendowane odpowiedzi

Ja szykuję dwie miejscówki - u siebie bardziej robocza i mało reprezentacyjna - trochę przeróbek mnie czeka (Okole).

 

U rodziców (Brdyujście blisko Fordonu) bardziej "wyglądająca" ale trochę porządków potrzebne i jakiś test (garaż wyżej wspomnianego Mastera - wysoki ale z szerokością tak sobie - na pewno nie będzie miejsca naokoło - tylko jeden bok+przód+tył a potem przestawienie drugim bokiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie pierwsze próby też w garażu będę robił, a miejsca też "na raty" niestety :) ale gdzieś trzeba robić, a miejscówke z odprowadzeniem wody i kafelkami to cóż.. :D

 

Teraz mam nadzieję, że w piątek odstawie auto do blacharza i lakiernika. Zobaczymy jak z ceną zapuści i albo zostawie albo zaczne się za nowym rozglądać :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cały czas poszukuję jakieś małej hali produkcyjnej/magazynu gdzieś w Bydgoszczy za normalne pieniądze do wynajęcia. Wtedy zrobić zrzutę w kilka osób i jest miejscówka do mieszania :)

Ale na allegro/tablica póki co nic nie ma ciekawego w normalnej cenie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artih, z tego co wiem, to blacharz ma jakiegoś lakiernika dobrego :) skoro on jest dobry (i też nie tani :cry: ) to licze, że i lakiernik będzie ok, ale możesz podac tu jego namiary to sprawdze być może

 

jak będę ogarniał swoje autka to też wrzuce fotke :D jedną furke może bedziecie kojarzyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z Was coś polerowania szyb ? Na szyberdachu są takie wżarte opiłki metaliczne, których nei da sie usunąć niczym a dodatkowo jak to metal zrobił sie rdzawy i jest troche właśnei takich rudych kropek wżartych :/ Czym to moge usunac ze szkła ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Koledzy, znacie kogoś dobrego, kto przygotuje fachowo auto do sprzedaży w Toruniu. Chwilowo nie mam możliwości żeby się tym zająć dlatego chcę to komuś zlecić. Ponadto na czarnym lakierze jest kilka kresek, najprawdopodobniej od korektora (nie jestem pewien czy to tylko zabrudzenie, czy ktoś próbował "zabezpieczyć" rysy). Podejrzewam, że trzeba by przejechać to papierem, zrobić zaprawkę (jeśli pod spodem są rysy "do białego") i wyprowadzić do porządnego stanu. Mam dosyć spore obawy co do firm pokroju S-Plus, podejrzewam że większość osób z forum ma takie zdanie. Jest kilka firm detailingowych w Toruniu, jednak nie mam na ich temat żadnego info i nie wiem czy zrobią wszystko profesjonalnie. Z góry dzięki za pomoc :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Włocławku za 100-200Pln jest człowiek który może Ci to ogarnąć, szykuje auta dla wszystkich komisów i detalu. Tylko najpierw dopytam czy sobie życzy, abym rozpowszechniał o nim, bo z tego co widzę jest zarobiony. No i we Włocławku, a nie w Toruniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Włocławku za 100-200Pln jest człowiek który może Ci to ogarnąć, szykuje auta dla wszystkich komisów i detalu. Tylko najpierw dopytam czy sobie życzy, abym rozpowszechniał o nim, bo z tego co widzę jest zarobiony. No i we Włocławku, a nie w Toruniu.

 

Dzięki, a robi też takie przypadki jak z tym korektorem? Może jest jakiś środek żeby to usunąć. Nigdy się z tym nie spotkałem i kompletnie nie wiem jak się za to zabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

No ostatnio troche osób w Bydgoszczy było to może tutaj na Łuczniczce ? Pogoda jest a hali nikt nie ma raczej żeby tam sie spotkac i cos robić :P

 

Więc rzucam propozycje żeby nie było znowu 3 miesięcy umawiania się i wtorek godzina 18 na Łuczniczce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.