Skocz do zawartości

Spotkania KUJAWSKO-POMORSKIE (Bydgoszcz, Toruń)


trybik

Rekomendowane odpowiedzi

W ten weekend będę pracował nad jedną klubową 164 więc można by było zrobić spocik przy pracy jeśli kotoś jet chętny tochę popracować i pouczyć się . Wstępnie rozmawiałem z escimo i jest chętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

escimo, niestety nie :)

 

mar_1981, ja na razie mam problem bo moja piękniejsza połowa póki co pogodziła się z zakupem mojego marzenia - czyli 155 V6.

Niestety tak jak 155 dożywocie ma u nas jej 156 V6 w automacie (ma 105 000 oryginalnego przebiegu więc szkoda jej) ale wkrótce czeka mnie "mission immposible 3" czyli namówienie jej na zakup 3 auta (166 3.0 V6) dla nas dwojga :)

 

Po niej zostanie mi już tylko właśnie 159/Brera (ale najpierw musi być 166 !) bo kolejne modele już mi się nie podobają, a marki nie zmienię :D

 

Czekam na wieści odnośnie spotkania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem u Macieja (mmakira) - jeszcze raz dzięki za wszystkie rady i miło spędzone popołudnie. Wiedza Maćka powala - zanudzał bym go pytaniami pewnie jeszcze kilka godzin.

 

Przedmiot prac - Alfa Romeo 164 2.0 TwinSpark 8V śliczna - ciemnozielona.

Lakier się nieźle grzał jak stwierdził Maciej ale zapewne wyjdzie pocisk (próbka na tylnej klapie już była).

 

Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki za możliwość podejrzenia profesjonalisty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W najbliższą sobotę (tj. 1 czerwca) na Fordonie będziemy ogarniać w 4 osoby passata. Kosmetyki i maszyny mamy (3 sztuki), ale jak ktoś jest chętny pomóc to zapraszamy z wolnymi rękoma do pracy, tudzież swoją maszyną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższą sobotę (tj. 1 czerwca) na Fordonie będziemy ogarniać w 4 osoby passata. Kosmetyki i maszyny mamy (3 sztuki), ale jak ktoś jest chętny pomóc to zapraszamy z wolnymi rękoma do pracy, tudzież swoją maszyną :D

 

Super . Chętnie bym się dołączył ale jestem połamany a dokładniej połamany mam nadgarstek i wstawione mam blaszki jakieś i puki co ręka czeka na możliwość ruchu . Sprawa dość świeża bo raptem niecałe 2 tyg od operacji a ja już w głowę dostaję z nudów :mrgreen::mrgreen:

Gdybym miał automata to nie byłoby problemu z jazdą a tak :/:/:/ .

 

Trzymam kciuki za robotę ......................

Kurcze a moje autko takie teraz niedopieszczone przed domem stoi a ja go chcę chociaż umyć i nie mogę :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

 

pozdr leszcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.