Skocz do zawartości

Spotkania KUJAWSKO-POMORSKIE (Bydgoszcz, Toruń)


Rekomendowane odpowiedzi

No proponujcie panowie :) Ja się postaram dostosować.

 

rogo, szkoda, że nie napisałeś. Byłoby nas wtedy trzech pewnych. A tak ja z Artihem, postanowiliśmy nie przyjeżdżać.

Myślę, że warto zaplanować spota w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Bo takie szybkie-spontany średnio się udają jak widać. Ostatnio byliśmy w trójkę na "spontanie".

Może jak będzie bardziej odległa data, to uda się wszystkim coś dograć.

 

Osobiście jestem za 11 listopada, pod Łuczniczką lub TESCO - w zależności od pogody. Godziny popołudniowe - myślę że 17-18 godzina będzie OK.

Proponuję też dodać ten temat do obserwowanych, kiedy się ktoś tu odezwie to dostaniemy powiadomienie na maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłem stałem na wjeździe pod Tesco zaraz pod lampą w czarnym Bravo II i nikt się nie pokazał :/ Czekałem 30min i pojechałem do domu, nawet objechałem Tesco góra/dół bo myślałem że gdzie indziej się ustawicie.

 

A my musieliśmy się minąć choć nie wiem czym jechałeś to ciężko mi powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ... no to niezły niewypał (dlatego niecierpię Tesco !) bo ja też byłem - widziałem Bravo II - ba, nawet stanąłem obok (byłem moim miejskim dupowozem - Punto I) z żoną :D

 

Oprócz Bravo były podejrzane typy w dwóch BeeMkach- ciemno, zimno to się zmyłem po 10 minutach.

 

Znajdźmy zdecydowanie lepszą i konkretną miejscówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahah Artih widziałem Punciaka nawet stanął obok mnie ale nie znam was to ciężko mi było powiedzieć czy to ktoś z KA czy taki przejezdny :P

 

Następnym razem trzeba ustalić gdzie dokładnie będziemy stać i dopisać auta jakimi wpadniemy aby nie było niewypału jak dzisiaj że nikt nie wie jakiej osoby/auta szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zna ktoś ręczną myjnię gdzie mogę wpaść z wiadrami i umyć auto w nocy?? Znajomy już zakręcił wodę na ogródek i nie mam gdzie opluskać brudasa :/

 

Drugie może głupie pytanie jak się mają te wszystkie programy myjące z proszkami do wosku?? Mam świeżego Colliego na aucie i chcę żeby mi całą zimę wytrzymał a nie został zjedzony przez myjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borys-Tech, Słyszałem, że na Żwirki-Wigury przy shellu nie robią problemu jak ktoś z wiaderkami wpada. Jest też jedna myjka na Fordonie, gdzie można umyć spokojnie auto wiaderkami, ale nie mam tu chwilowo adresu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Może w końcu wypali i się spotkamy - tym bardziej, że mam temat do obgadania.

Mam nadzieję - ciekawy.

 

Otóż przygotowuję się do małych napraw blacharskich/lakierniczych wgniotek na ojca firmowym aucie - Renault Master.

Lakier po maxie zatyrany - myślę, że efekty czy 50/50 będą spektakularne.

 

I tu propozycja - czy może byśmy się spiknęli na taką dzienną pracę i zamieścili obszerną relację z prac tym samym rozsławiając trochę detailerów w kujawsko-pomorskim ? Jak wiecie słabo u nas z tym tematem ... ?

 

Luźna propozycja, bo oczywiście jak to nie wypali biorę Mastera w obroty sam.

Temat pod przemyślenie, obgadanie na ew. spocie.

 

Poniżej pacjent (przykładowy, nie ten sam egzemplarz, ten sam kolor) - w bardzo wdzięcznym akrylu.

master.jpg.1c1032e1019a862e7f19969536758927.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.