Skocz do zawartości

Polonez Caro - zieleń morska


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 207
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderator
Nie czytałem całego tematu, więc pewnie nie jestem pierwszy ale Justyno droga, jestem kawalerem, CHĘTNIE CIE BLIŻEJ POZNAM :D

Przypomnial mi sie ziomek z silowni.

Mówił ze chcialby miec zonke napakowana i wyżylowana fitneske (wyobrazcie sobie babo chlopa po sterydach z lat 90tych ;) )

Pytamy dlaczego ? A on:

Super by bylo spedzac razem czas na siłowni, dyskutowac wieczorem przy kominku o odzywkach, suplementach i sterydach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Od dawna nic nie robiłam przy dziadka samochodzie więc wyciągnęłam go na zimowy spacer do myjni na 2 wiadra

;)

Zaczynamy od pianowania... piana Gyeon w stężeniu na oko.

 

fWa7VX.jpg

JbSNfV.jpg

 

Brudek płynie...

 

I5T5uH.jpg

 

Płuczemy...

 

V5xCxB.jpg

8iDnCg.jpg

 

Myjemy ręcznie szamponem Presta. Auto ostatnie mycie ręczne widziało w wakacje 2014 roku... myte na bieżąco bezdotykowo przez dziadka.

 

3KFuL0.jpg

 

Standardowo suszenie, a następnie cleaner i wosk. Szyba czołowa i tylna dostały po jednej warstwie Gtechniq G1. Czas naglił więc zdjęć nie ma za dużo...

 

fGNkMV.jpg

Xzq7Eq.jpg

KU8k5A.jpg

HDra4s.jpg

HCwqCx.jpg

 

Jako, że z dziadkiem Polonez lekko nie ma to jakakolwiek korekta lakieru nie wchodzi w grę... miesiąc później znów jest tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Justyna.

 

Miło się patrzy na to Caro. Fajną ma naklejkę na przedniej szybie Heko, trzeba przyznać że rarytaśna, prospektowa. Załóż nowe owiewki i ja na Twoim miejscu poszukałbym fabrycznych kołpaków są jeszcze do dostania, bo ile dobrze pamiętam na lato ma alu.

Zabierz kiedyś dziadka i wpadajcie do nas na zlot Stowarzyszenia FSO AutoKlub ;)

Jeśli jesteś zainteresowania to zapraszam do obejrzenia albumów z naszych imprez

Link: https://picasaweb.google.com/1019895090 ... dHU6IH8twE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

616640 ja na Twoim miejscu poszukałbym fabrycznych kołpaków są jeszcze do dostania, bo ile dobrze pamiętam na lato ma alu.

 

zgadza się na lato są alusy, też ori :) a kołpaczki poszukam, ale będę je zakładać dopiero jak auto będzie w "moich" rękach, bo obecne też już połamane :P

 

616640 Zabierz kiedyś dziadka i wpadajcie do nas na zlot Stowarzyszenia FSO AutoKlub

 

to auto nie jest w najlepszym stanie wizualnym obecnie, bo mechanika jest ok, więc wstyd by mi trochę było :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franek na wiosnę dziadek dostanie komplet owiewek i przy okazji właśnie tą plastikową na grill ;)

Brawo Justyna, dajesz radę, masz silną wolę walki z tym poldkiem :good:

A owiewki i przedni plastik kiedyś też miałem w poldku...

No i jeśli będzie ślub a będzie to proszę o fotki i chyba poldkiem dlatego dbasz o niego bo i Dziadkowy...

;) Pozdrawiam

P.S.

Gratuluję zielonej trzcionki, umkło mi... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

616663 No i jeśli będzie ślub a będzie to proszę o fotki i chyba poldkiem dlatego dbasz o niego bo i Dziadkowy...

 

Na ślub to on się niestety nie nadaje w chwili obecnej :( a szkoda, bo fajnie by było nim pojechać. Także auto już mamy inne wybrane.

 

616663 Gratuluję zielonej trzcionki, umkło mi... :good:

 

dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

616663Na ślub to on się niestety nie nadaje w chwili obecnej :( a szkoda, bo fajnie by było nim pojechać. Także auto już mamy inne wybrane.

To też Go szlifuj i to grubym papierem bo szkoda marnować czasu, raz Poloneza raz Jego bo wybór musi być trafiony :ad: ... Życie szybko mija, tak z doświadczenia... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.