Skocz do zawartości

Polonez Caro - zieleń morska


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 207
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wow! wow! i jeszcze raz WOW!

Jestem w wielkim szoku raz, że efektów, a dwa tego, że zrobiła to kobieta. Aczkolwiek uważam, że w dziedzinie detailingu, jak złapiecie bakcyla to jesteście lepsze lepsze, bo napewno większą uwage zwracacie na szczegóły.

 

Facetowi np. nie przeszkadzają niepozmywane naczynia dopóki nie ma do czego nalać piwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
kultowe autko i rzadko już spotykane.. a w takim stanie to na pewno nigdy nie zobaczę :D

Gratuluję! Piękna robota!

 

Kultowe jak najbardziej, no ale z tym, że rzadkie to bez przesady. Musiałbyś się z Polski wyprowadzić, albo założyć sobie opaskę na oczy żeby nie zobaczyć FSO w idealnym stanie.

 

Oczywiście nie umniejszam wyniku pracy Autorki tematu, praca jak najbardziej :good:, ale Polonezów w lepszym stanie jest ogrom ( od Borewiczów po Plusy ). Chodzi mi zarówno o egzemplarze zachowane od nowości jak i o sztuki odnowione/odrestaurowane.

 

Czasem podróżuje po Polsce i stwierdzam, że FSO jest wszędzie. Rzesza sympatyków tej marki jest ogromna: zarówno na wschodzie jak i na zachodzie; na wsi czy w mieście. Na potwierdzenie moich słów wystarczy wpisać "Polonez" w google.

 

peace!

 

edit: czego VIN w komorze silnika jest na innym kolorze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawałek plastiku to ja zabrudziłam malując słupek przy szybie ;) robione na szybko więc niezbyt dokładnie, co prawdopodobnie za jakiś czas jak będę miała możliwość naprawię ;)

 

numer nadwozia już taki był, auto u nas od wyjazdu z salonu i nic nie było wymieniane do tej pory poza maską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że są plany że "zostanie w rodzinie"

 

;) zostanie napewno, bo nie dam go zezłomować chyba, że ze mną w środku :D a w planach mam rozebranie go na części pierwsze i dokładną odbudowę, ale to z czasem jak będzie możliwość. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Co to za kosmiczne lusterko wsteczne? :o

 

:lol: dla dziadka to oryginalne, które jest pod spodem jest zbyt małe :D , więc nałożył na nie to, które widać na zdjęciu ;) patrząc w nie widzimy nie tylko przez tylną szybę, ale także przez tylne boczne przez co zminimalizowany jest tzw. martwy punkt w bocznych lusterkach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.