Skocz do zawartości

[SLASK] Katowice/Sosnowiec - okolice


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, czy ktoś z Sosnowca i okolic orientuje się w której myjni myją silniki i jak to cenowo wygląda? lub czy ktoś z użytkowników się tym zajmuje? silnik z opla 1.8 ogólnie to wizualnie jest czysty ale zależy mi żeby w głębi wszystkie oleje i tłuste plamy wymyć bo mam silnik po remoncie i chciałbym widzieć czy mi coś się poci czy nie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś będę po 18 zapraszam kolegów :) Pozdrawiam!

 

[ Dodano: 19 Wrzesień 2014, 17:23 ]

MarcinSC, wpadnij dziś do Tychów będziemy działać po 18 z pewnością coś poradzimy :ad:

 

[ Dodano: 19 Wrzesień 2014, 17:24 ]

Koledzy może jakieś wspólne mycie :) ja już muszę obowiązkowo 2 wiadra bo wóz ubabrany że hej :kox: Przy okazji nie ma ktoś w dobrej cenie jakiegoś irona :)

 

A kiedy chcesz ? :) caly tydzien moge.

Co do irona kup TUGE . Zajebisty :)

hmmm muszę coś wybrać ale skoro polecasz nic nie stoi na przeszkodzie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Chodzi ci o kompleksową z przechylaniem auta zabezpieczaniem profili i progów od wewnątrz itp czy taką po łepkach czyli zawalenie całego podwozia konserwacją?

jak po lebkach ? oczywiście ze kompleksowa i profesjonalna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kto się wybiera?

 

"MRC Detailing się rozrasta Zapraszamy na otwarcie naszego drugiego studia Detailingowego w Katowicach. Już w najbliższą sobotę 25 października od godziny 12.00 zapraszamy na oficjalne otwarcie. Oferujemy miłą atmosferę, przepyszną kawę serwuję Kawavan a słodką oprawę zapewnia Cukiernia Hania Udostępniajcie w świat ! "

 

wWmOz2l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co bylem i kurcze sie nie zgadalismy ze bedzie otwarcie.. A na 2 dni przed, to pozwolenia wyjazdu z domu to ja raczej nie dostane :-]

Lokal wyglada bardzo fajnie no i ludzie mili ;)

Dolaczam sie do wirtualnej kawy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie gdyby ktoś w rodzinie miał na sprzedaż samochód typu hatchback lub sedan do 17tys zł z rocznika 2007 w zwyż to dajcie cynk. Szukam czegoś sensownego dla szwagra, ale po wstępnej penetracji rynku włos zjeżył mi się na głowie widząc jakie parchy są w obiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włos zjeżył mi się na głowie widząc jakie parchy są w obiegu.
:lol: a wiesz co jest najśmieszniejsze że ludzie dalej wierzą w przebiegi typu 100.000 i większość aut ma poniżej 200.000 :shock: Sam jestem na etapie poszukiwać samochodu dla mojej narzeczonej i podpisuję się pod tym co mówisz :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • Moderator
ktoś dziś będzie w Będzinie?

 

ja mylem wczoraj wieczorem bo rok temu w wigilie to byly kolejki na 20 aut. (auto czyste w wigilie czyste caly rok ;) )

Podejrzewam, ze dzis bedzie podobnie bo jest cieplo i slonecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.