Skocz do zawartości

[SLASK] Katowice/Sosnowiec - okolice


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

a tak zeby temat nie umarł to odswieze :)

 

dziś spotkałem na parkingu podziemnym Galerii Katowickiej goscia woskujacego astre colli. Pierwsze mysl pewno ktos z KA podejde zagadam. Ku zdziwieniu kolega nie jest na forum zarejestrowany ale juz wie, ze takie forum istnieje i powiedzial, ze do Nas wpadnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś dziś rano wpadł na 3stawy na podziemny to byś i mnie spotkał woskującego MegsUP i 2x #16 :lol: akurat tym razem padło na auto od ojca złote megane II. Bardzo fajna miejscówa na woskowanie bo jest w miarę jasno, sucho, nie kurzy się, i przede wszystkim praca w cieniu. No i muzyczka sobie leci z reala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

taka dygresja.

Siedze sobie nad polskim morzem i myślę że za tydzien trzeba będzie wrócić do tego Śląskiego syfu. Lało właśnie jak cholera. Deszcz wysechł - auto czyste. Na slasku zostalo by kilo piachu i syfu na aucie. Masakra. Zazdroszcze i im tego czystego powietrza ... w takich miejscach to sie mozna bawic w detailing ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka dygresja.

Siedze sobie nad polskim morzem i myślę że za tydzien trzeba będzie wrócić do tego Śląskiego syfu. Lało właśnie jak cholera. Deszcz wysechł - auto czyste. Na slasku zostalo by kilo piachu i syfu na aucie. Masakra. Zazdroszcze i im tego czystego powietrza ... w takich miejscach to sie mozna bawic w detailing ...

 

to samo jest w gorach. Tu i tu po deszczu auto jest czyste u nas jest mega gnoj :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam Panowie :D

 

będzie ktoś z was robił polerke w najbliższym czasie bo z chęcią bym podjechał popatrzeć, mam kilka zapytań a takowe chce na żywo skonsultować :D

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
witam Panowie :D

 

będzie ktoś z was robił polerke w najbliższym czasie bo z chęcią bym podjechał popatrzeć, mam kilka zapytań a takowe chce na żywo skonsultować :D

pozdr

 

Robilem w zeszlym tygodniu :) ale nie pierwsza i nie ostatnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Panowie :D

 

będzie ktoś z was robił polerke w najbliższym czasie bo z chęcią bym podjechał popatrzeć, mam kilka zapytań a takowe chce na żywo skonsultować :D

pozdr

Wbijaj jutro jak Ci się chce, cały dzień w garażu będę machał fiata. ;p Przy okazji zrobimy zlot KRC. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Witam. Ktoś będzie w okolicach Będzina robił polerkę w najbliższym czasie? Chętnie bym pooglądał (podpytał o szczegóły)

 

Jak bede robic to dam znac, chcę trochę poprawek wprowadzić .:) Wpadaj na myjke na zamkowe. Robimy spoty. Np wczoraj z Markiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie.

Zgłaszam się z uprzejmą prośbą o instruktaż, zakupiłem kilka specyfików (glinka, UC, cleaner, coli) docelowo chciałbym użyć ich w sobotę bo będę miał garażu kawałek do dyspozycji, jednak wcześniej fajnie byłoby uzyskać instrukcje od kogoś kto już to robił.

Mogę liczyć na grupę z Sosnowca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.