Skocz do zawartości

Pochwalę sie


Przemek

Rekomendowane odpowiedzi

Kołpaki oryginalne z W115/W123 mam w domu, ale każdy inny kolor, a nie ma czasu (tak, tak, wmawiaj sobie, że to o czas chodzi, lenisz się i tyle) wziąść aerograf do ręki i pomalować.

Co do kół we Fiacie, to kupuję angielskie Revolution 4-Spoke w fabrycznym rozmiarze, tj. 13x6 czarny krzyż polerowany rant, a te są jako zastępcze.

 

Odnośnie wypożyczeń, to jak otworzę firmę, dam wam znać.

8-)

 

[ Dodano: 6 Październik 2009, 13:08 ]

Maciek, garaż mam we Wyrach, więc niedaleko, myślę, że regularnie będziesz wszystkie oceniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wielkim wrażeniem. Szkoda, że nie mieszkasz gdzieś bliżej, bo z chęcią obejrzałbym te cudeńka w rzeczywistości.

 

Powiem Tobie, że masz piękne pole do popisu jeżeli chodzi o lakier - myślę, że satysfakcja po zrobieniu tych aut będzie olbrzymia :kox:

 

Co to za pomieszczenie ? Wygląda trochę jak sala szpitalna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kiedys miała być hala produkcyjna, potem to była hala magazynowa, a teraz to jest garaż. Muszę tylko wyrzucić stamtąd przyczepę kempingową od brata i przywieżć moje kolejne dwa samochody (Tatra 603 i Mercedes W123 300 Turbodiesel), jednakże na razie się one restauruja. Niestety, nie było mnie przy wyborze tych "efektownych" płytek matowych, stąd nikt nie wpadł na pomysł o podłodze w połysku (lustro).

A tak btw, co sądzicie o szczotce SwissVax Duster do ścierania kurzu z samochodu? W moim wypadku chyba warto takową posiadać w garażu

male7.jpg.6cd46ad88c46c5989b9529cfb578e8a8.jpg

male6.jpg.732d97b0d1c06889a8d871732a7d5691.jpg

male7.jpg.732da8dbf6ebbb7a0ca51c230bd1d6af.jpg

male6.jpg.5a708656f0f88b1580b03fd689b478d6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Maciej będzie miał okazję prawdopodobnie (to zależy od pogody) teraz w czwartek zobaczyć Opla, gdyż odbieram u niego środki, ale co do prośby Lukasza, to ja niewidzę problemu w przyszłym roku od wiosny, gdy temperatury będą już odpowiednie. Wtedy też myślę, że będę mógł się ogolić nad samochodami, a nie w łazience przed lustrem... :D Niestety W110 za 2 lata pójdzie i tak do malowania (jeżeli konserwator zabytków pozwoli, to zmiana koloru na oryginalny ciemno szary metalic z tamtych lat), gdyż lakiernik się nie wykazał odnośnie podkładów antykorozyjnych. Przy oplu na zimę muszę się też z chromami pobawić (położenie świeżej warstwy chromu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.