Skocz do zawartości

Nasze motoryzacyjne marzenia...


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a jak to ma się z tym nissanem GTR P800. Bo poczytałem trochę i sam już nie wiem. Widać, że jest to rakieta ale według tego co piszą veyron jest chyba szybszy lub są sobie równi. A na filmiku z pierwszej strony ewidentnie widać, że nissan odskakuje. Więc Jak to odebrać jak to, że nissan jest szybszy od bugatti czy po prostu kierowca bugatti nie jechał na maksa :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 572
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie a jak to ma się z tym nissanem GTR P800. Bo poczytałem trochę i sam już nie wiem. Widać, że jest to rakieta ale według tego co piszą veyron jest chyba szybszy lub są sobie równi. A na filmiku z pierwszej strony ewidentnie widać, że nissan odskakuje. Więc Jak to odebrać jak to, że nissan jest szybszy od bugatti czy po prostu kierowca bugatti nie jechał na maksa :?:

 

Na filmiku widac ze veyron mial opcje "key1" jest jescze "key2" wtedy moze jechac 400+, moze o to chodzi? nie jeździlem, nie wiem :lol::lol::lol: Pewnie zalezy w ktorym ulamku sek wcisną gaz. Nawet jesli "łeb" w "łeb" to niszczy fakt ceny obu aut. Dla mnie GTR jest "bożkiem"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to tylko marzenia :) ale i tak Lancia miala by priorytet, chociaz pewnie o czesci bylo by latwiej do audi. W kazdym razie oba mialy swoj moment w historii motoryzacji.

 

[ Dodano: 19 Czerwiec 2011, 20:20 ]

gruby_RS, ale jesli juz to wersje cywilna. Wersja rajdowa wyglada jak lotniskowiec:

 

Audi-Sport-Quattro-S1-811430b5bb7a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba raczej nie będę oryginalny, ale w tym samochodzie jestem po prostu zabujany na amen... a moim największym motoryzacyjnym marzeniem jest wersja TRD targa - bardzo rzadko spotykana w oryginale:

 

Charakterystyczne elementy to oczywiście pakiet stylistyczny z zawiniętym tylnym skrzydłem, inne zegary we wnętrzu no i moc

j5hx1f.jpg

 

tutaj TRD Hulka Hogana (to właśnie tym samochodem roztrzaskał się jego syn w czasie "słynnego" wyścigu ulicami miasta)

2m7gsns.jpg

 

tutaj też fajne sztuki:

http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic ... &sk=t&sd=a

 

te dwa (i resztę z jutuba) oglądam tylko i wyłącznie dla samego dźwięku

 

PS. Samochodem zaraziłem się dużo wcześniej niż fani Szybkich i Wściekłych :P jeżeli pamięta ktoś czasy Gran Turismo 1 i The Need For Speed to będzie wiedział o co chodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat nie temat na takie dywagacje... Pamiętajmy jednak o tym, że supra tej generacji zeszła z taśmy kiedy niektórzy userzy forum nie byli "w planach" a do dziś to auto cieszy się powodzeniem i szacunkiem wśród tunerów i drifterów...

 

PS. Ktoś kto marzy o muscle carze raczej nie przejmuje się tym, że te auta "nie skręcają" i palą 100/100...

 

Marzenia są tylko marzeniami... każdy ma jakieś... Moim zawsze była Supra i zawsze będę ją ślepo chwalił :P

 

Musisz mi wybaczyć :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruby_RS, ubiegłeś mnie :D

 

Chłopaki, pogadać zawsze można... Fakt, że supra jest może za bardzo gloryfikowana, ale jednak jest to czymś podparte...

 

Ps. Jednak mimo wszystko Supra jest zauważalna od paru lat na ćwiartkę i drifcie... Nie będziemy się spierać czy jest przereklamowana czy nie, bo ja po prostu jestem ślepo zakochany... i nie przegadacie mi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej kwestia wygranej w lotto - musze zacząć zanim wszystkie egzemplarze zgniją i zostaną rozbite :mrgreen:

Filmik oklepany, ale ja przy nim zawsze sie wzruszam i rozklejam....

 

 

Takich samochodów już nie będzie :cry: , np nastepny Focus RS - ponoć hybryda :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze zacząć zanim wszystkie egzemplarze zgniją i zostaną rozbite

Nie zdążysz. Chyba już wszystkie rozbite, a przynajmniej mocno oklepane :D

 

Filmik oklepany, ale ja przy nim zawsze sie wzruszam i rozklejam....

...ale zauważ, że moje punto w klekocie się lepiej zbiera niż ten szwedzki radiowóz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.