Skocz do zawartości

Nasze motoryzacyjne marzenia...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 572
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 miesiące temu...

ehm :song: RS6 jakby jeszcze paliwo w tym kraju było po 2zł to za 10-15lat może by mnie było stać na zakup, tylko później utrzymanie hehe... ale pewnie miny motocyklistów na autostradach bezcenne

 

http://www.youtube.com/watch?v=xoFflWpNgu0 (tytuł idealnie trafiony do tego co się tam dzieje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akby jeszcze paliwo w tym kraju było po 2zł

 

Jak by mnie było stać na to auto (stać czyli nie tylko kupić ale porządnie serwisować) to paliwem bym się nie przejmował...

 

No w dołku mnie ściska jak pomarzę, że mógłbym tę czerwień pielęgnować ;)

 

No właśnie... 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moje marzenie to

Sport Utility Vehicle wg. Wikipedii "rodzaj samochodu, który łączy cechy luksusowego samochodu osobowego i terenowego"

a rozumiem to tak :

wytrzymały z możliwością radzenia sobie i ew. pomocy innym użytkownikom w KAŻDYM terenie,

z zacięciem sportowym (moc w okolicach 300 KM i dobrym momentem) niewielkich rozmiarów i zwrotny,

Komfortem i jakością wykonania wnętrza zbliżony do klasy PREMIUM z najwyższej półki,

Na zewnątrz lakier z głębią i po detajlingu musi wyglądać jakby dopiero co przejechał kałuże, musi wywoływać u obserwującego nieustanną niepewność czy auto jest czyste czy brudne w środku będzie śnieżno białe z najwyższej jakości skóry przeszytej nicią w kolorze karoserii z figlarnymi detalami nawiązującymi do auta.

Samochód pełen sprzeczności i taki będzie nie można go zobaczyć bo go jeszcze nie ma: rok temu kupiłem bazę i jestem w trakcie tworzenia tego cudeńka.

No ale to marzenie które się spełnia a te na które będę musiał poczekać długo bardzo długo bez pewności czy się zrealizuje jest tej samej marki co powyższe i objeżdża bez problemu Lambo :

no ale to na razie tylko marzenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.