Skocz do zawartości

Koszulki dla forum...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 416
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

witam, witam! :) jestem nowy na forum , i moja rola poki co sprowadza sie do roli "aPacza" , czyli "a pacze tylko" i sie ucze , wiec nie mam mozliwosci popisywac sie wiedza na temat detailingu, bo takowej nie posiadam narazie :)

 

ale w temacie koszulek wiem sporo, bo zajmowalem sie nimi w Klubu Seat Ibiza.

 

qubekk.th.jpg

dsc02630vv.th.jpg dsc02633vu.th.jpg

 

 

moge przekazac Wam moje spostrzeżenia z SIP. :)

Koszulki powinny być o minimalnej gramaturze 180, żeby się nie zrobiły szmaty po 2 praniach. Opcji zdobień jest mnóstwo, na zdjeciach wyzej jest przyklad nadruku HD.

Robilismy takze polowki i polary z haftem, ale niestety na haft potrzeba przygotowania projektu hafciarskiego dla maszyny, co kosztuje zazwyczaj kolo 300zl netto i jest to koszt jednorazowy, kazda kolejna produkcja juz nie bedzie tego wymagac.

 

Chyba tyle co tak na szybko pamietam, jak mi sie cos przypomni dopisze! Jezeli ktoś chcialby sie podjac tematu, moge podac namiar na duza, ogolnokrajowa firme ktora robila dla nas, co najwazniejsze za rozsadne pieniadze i dobra jakosc! pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.