Skocz do zawartości

Koszulki dla forum...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 416
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam nie jestem doświadczonym użytkownikiem forum bo dopiero co sie tutaj wkręcam więc za bardzo sięnie udzielam ale jeśli chodzi o sprawę koszulek to mam pewne doświadczenie poniewarz na forum seata gdzie działam juzkilka lat miałem juz kilka edycji i robił to mój ziomek z miasta i na dzis mogę powiedzieć tyle że zapomnijcie o koszulkach z tzw. prasowankami bo kilka góra kilkaście prań i po koszulce zeszłym roku mieliśmy koszulki naprawdę dobrej jakości z haftem i jedna używam od 3 miesięcy do pracy i trzyma się rewelacyjnie co do ceny przy nakładzie 100szt ok 40 zł t-shirt polo 45 ale wszystkiego mogę się dokładnie dowiedzieć :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak mówiłem prasowanka odpada :P trzeba pomyśleć :-] chyba, że lepiej zlecić to komuś zupełnie niezwiązanemu z forum.

 

przy nakładzie 100szt ok 40 zł t-shirt

 

jakiej wielkości był nadruk? sito/prasowanka? koszulka produkcji..? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak mówiłem prasowanka odpada :P trzeba pomyśleć :-] chyba, że lepiej zlecić to komuś zupełnie niezwiązanemu z forum.

 

przy nakładzie 100szt ok 40 zł t-shirt

 

jakiej wielkości był nadruk? sito/prasowanka? koszulka produkcji..? ;)

z przodu haft ok 10 na 10 i z tyły napis pod kołnierzem coś podobnego jak projekt który się pojawił i powiem szczerze że jest ok shludnie i ładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o haft, to my płaciliśmy śmieszne pieniądze za wyrób, ok 20 zł za haft na koszulce który zawierał małe logo na piersi i duże logo na plecach. Kwestia firmy, bo jedna firma całkowicie spieprzyła nam koszulki, haft wyszedł beznadziejny, natomiast druga zrobiła go bardzo dobrze moim zdaniem - jutro wrzucę fotkę, jak to wygląda. Haft haftowi nierówny i nie wiadomo co wyjdzie za te same pieniądze, jednakże moim zdaniem jeśli haft to koszulki polo, jeśli sito to t-shirt - tak jakoś te zestawy pasują bardziej do siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka moja wizja na szybko ;)
Idealna :good: chociaz bez nicku, mozna tylko pomyslec nad kolorem, ewentualnie zamowic 2, 3 wersje kolorow. Pomyslal bym tez tylko nad haftem na przodzie.

IMO jedyna opcja, zeby jakos to wygladalo to polo + haft (ewentualie sito).

A gdzie nick?
To juz nie bedzie produkcja seryjna, kazda koszulka bedzie musiala miec inny haft co na pewno mocno podniesie koszt. Poza tym subiektywnie uwazam, ze nie bedzie to ladnie wygladalo - za duzo "ozdobnikow". Dochodza tez kwestie organizacyjne - o wiele trudniej bedzie zorganizowac koszulki z nickiem niz bez.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wzór zaproponowany przez kolege Kubz, jest idealny. jeśli chodzi o wybór między polo/t-shirt ja jestem za polo :P

Druga sprawa to ten nick, według mnie podniesie on tylko nie potrzebnie koszty "produkcji" to jest raz, a dwa że jakos do mnie nie przemawia motyw z tym nickiem.

 

W konsekwencji może by jaka ankiete zrobic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.