Skocz do zawartości

Krakowskie spoty


Rekomendowane odpowiedzi

To takie małe streszczenie z wczorajszych testów zanim pojawią się odpowiednie relacje: 3 piany, 4 deajronizatory, jeden produkt do smoły i jedna glinka, 2 szampony, 2 produkty do czyszczenia opon (czysty aplikator przy dressingu :-] ), 5 AIO w tym jedno nakładane ręko-rotacją ( :evil: ), 4 cleanery, 4 woski, jeden sealant, 8 spray sealantów, 2 glaze'y, 5 dressingów do opon, 3 dressingi do plastików, jedno APC, 4 NW, jeden środek do oczyszczania szkła, jeden do chromów, jeden do piór wycieraczek, cuś do uszczelek i jedna szybka korekta :mrgreen: Były nowe technologie, burżujskie produkty oraz klasycznie pożółwiowemu 8-):evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też dzięki za miłą zabawę. Fotki myślę że powinny się pokazać początkiem przyszłego tygodnia bo muszę pokończyć inne prace. Aha je też pokażę foto grupowe bo u Dżefix'a brakuje jednej osoby na zdjęciu.

 

grupam.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem na telefonie, nie wiem czemu tak się dzieje. Trzeba odpalać na PC :P

 

[ Dodano: 7 Maj 2014, 10:39 ]

To ja może opiszę pokrótce co testowaliśmy :)

 

Piana - MagiFoam Rose, Monello Artico Magico, K2 Bora.

Szampony - Gyeon Bathe+, BriteMax CleanMax.

Smoła - Prickbort MAC.

Zanieczyszczenia metaliczne - CarPro IronX, CarPro IronX Lemon, Gyeon Iron, TAC System Iron.Zero.

Glinka - żółta :D

Środek do czyszczenia opon - Duragloss 703 Tire Cleaner, Tenzi Truck.

Środek do czyszczenia szyb - Duragloss NuGlass.

AIO - Muc-Off Miracle Shine, Autobrite Cherry Glaze, Autoglym SRP, Lahega Wax and Polish, Poorboy's World Polish with Sealant.

Glaze - PB Black Hole, WetGlaze 2.0.

NW - Nanolex Ultra Glass, Gtechniq G1, RainX, Glass Science Rain Clear.

Dressingi do opon - Gtechniq T1, Gyeon Tire, Zymol Tyre, Mitchell&King Tyre, Turtle Extreme Nano-tech Tyre.

Dressingi do plastiku - Koch Chemie Plast Star, BlackWOW, Lahega Blue, 303 Aero chusteczki.

Cleaner - Prima Amigo, Dodo Juice Lime Prime, Wolfgang Paintwork Polish Enhancer, Zymol HDC.

Wosk - Wolfgang Fuzion, Zymol Atlantique, Bouncer's Capture the Rapture, no name 90% T1.

Sealant - Wolfgang Deep Gloss Paint Sealant.

Spray sealant - Sonax BSD, Optimum Opti-Seal, Mitchell&King Seal, Gtechniq C1.5, Gtechniq Exo, Wolfgang Spritz Sealant, Dodo Juice Supernatural Sealant.

Chrom - Surf City Garage.

Wycieraczki - 303 Wiper Treatment.

Uszczelki - Zymol Seal.

Odtłuszczanie - zmywacz silikonowy, IPA.

APC - Koch Chemie Green Star, SNB Gul Javel.

Nadkola - produkt Piotrka :kox:

Szmatki - Fluffy, WWL Tao i Alladin, CG Mamut, CD, itd.

 

Ufff chyba wszystko :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może opiszę pokrótce co testowaliśmy :)

 

Piana - MagiFoam Rose, Monello Artico Magico, K2 Bora.

Szampony - Gyeon Bathe+, BriteMax CleanMax.

Zanieczyszczenia metaliczne - CarPro IronX Lemon, Gyeon Iron, TAC System Iron.Zero.

 

 

poproszę o opis Monello i AjronTaka :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego AjronTaka to chyba większość stwierdziła że najprzyjemniejszy w zapachu. Co do działania to test był przeprowadzony na zadbanych felgach i tutaj konkurenta nie można wskazać bo każdy sobie poradził. Może Piotrek coś więcej powiem na jego temat bo już go używa więc może miał styczność z innymi felgami które były mocno zabrudzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, TAC i Lemon to dwa najładniejsze zapachy, rzekłbym jak najbardziej znośne :) Np. cytrynę rzeczywiście czuć podczas aplikacji natomiast kiedy po kilku minutach zabierzesz się za pędzelkowanie to już jajka :P TAC zdecydowanie mocniej pachnie wiśnią jak CP. Siłę działania ciężko stwierdzić aczkolwiek coś tam płynęło.. Szkoda, że Michał ciamajda zapomniał Monello Non-Ferro :kox: Jeśli chodzi o pianę to zapach Monello jak najbardziej na plus, spieniła się bardziej od Rose (ta nas rozczarowała..), ale mniej od K2. Auto zakurzone było więc przy domywaniu też się wykazać nie mogła. Na jej temat pewnie Michał coś napiszę bo już kilka razy mył ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, co do Arctico to powiem tak:

zapach jest dla mnie nieziemski, utrzymuje się nie tylko w butelce ale również pięknie wypełnia garaż po oprysku auta

natomiast piana sama w sobie spływa stosunkowo szybko (nie ma szans na jakieś wylegiwanie przez chociażby 10-15 minut)

z siłą domywania też bez szału, ale tragedii nie ma

plasowałbym ją raczej wśród pian do niezbyt dużych zabrudzeń, a bezpiecznych dla wosków (na lakmusach wyszło mi pH=7) ;)

 

MatthewG, dałem ciała z Non Ferro, ale musiałbym całą szafę zawsze brać, żeby o niczym nie zapomnieć,

także odkładam butelkę na następnego spota :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No udało mi się wreszcie zrobić fotki z naszego ostatniego spotkania. Oczywiście nic nie opisuje bo nie ogarniam co gdzie kiedy - po prostu wrzucam foty i tyla :)

 

Pimps001m.jpg

 

Pimps002m.jpg

 

Pimps003m.jpg

 

Pimps004m.jpg

 

Pimps005m.jpg

 

Pimps006m.jpg

 

Pimps007m.jpg

 

Pimps008m.jpg

 

Pimps009m.jpg

 

Pimps010m.jpg

 

Pimps011m.jpg

 

Pimps012m.jpg

 

Pimps013m.jpg

 

Pimps014m.jpg

 

Pimps015m.jpg

 

Pimps016m.jpg

 

Pimps017m.jpg

 

Pimps018m.jpg

 

Pimps019m.jpg

 

Pimps020m.jpg

 

Pimps021m.jpg

 

Pimps022m.jpg

 

Pimps023m.jpg

 

Pimps024m.jpg

 

Pimps025m.jpg

 

Pimps026m.jpg

 

Pimps027m.jpg

 

Pimps028m.jpg

 

Pimps029m.jpg

 

Pimps030m.jpg

 

Pimps031m.jpg

 

Pimps032m.jpg

 

Pimps033m.jpg

 

Pimps034m.jpg

 

Pimps035m.jpg

 

Pimps036m.jpg

 

Pimps037m.jpg

 

Pimps038m.jpg

 

Pimps039m.jpg

 

Pimps040m.jpg

 

Pimps041m.jpg

 

Pimps042m.jpg

 

Pimps043m.jpg

 

Pimps044m.jpg

 

Pimps045m.jpg

 

Pimps046m.jpg

 

Pimps047m.jpg

 

Pimps048m.jpg

 

Pimps049m.jpg

 

Pimps050m.jpg

 

Pimps051m.jpg

 

Pimps052m.jpg

 

Pimps053m.jpg

 

Pimps054m.jpg

 

Pimps055m.jpg

 

Pimps056m.jpg

 

Pimps057m.jpg

 

Pimps058m.jpg

 

Pimps059m.jpg

 

Pimps060m.jpg

 

Pimps061m.jpg

 

Pimps062m.jpg

 

Pimps063m.jpg

 

Pimps064m.jpg

 

Pimps065m.jpg

 

Pimps066m.jpg

 

Pimps067m.jpg

 

Pimps068m.jpg

 

Pimps069m.jpg

 

Pimps070m.jpg

 

Pimps071m.jpg

 

Pimps072m.jpg

 

Pimps074m.jpg

 

Pimps075m.jpg

 

Pimps076m.jpg

 

Pimps077m.jpg

 

Pimps078m.jpg

 

Pimps079m.jpg

 

Pimps080m.jpg

 

Pimps081m.jpg

 

Pimps082m.jpg

 

Pimps083m.jpg

 

Pimps084m.jpg

 

Pimps085m.jpg

 

Pimps086m.jpg

 

Pimps087m.jpg

 

Pimps088m.jpg

 

Pimps089m.jpg

 

Pimps090m.jpg

 

Pimps091m.jpg

 

Pimps092m.jpg

 

Pimps093m.jpg

 

Pimps094m.jpg

 

Pimps095m.jpg

 

Pimps096m.jpg

 

Pimps097m.jpg

 

Pimps098m.jpg

 

Pimps099m.jpg

 

Pimps100m.jpg

 

Pimps101m.jpg

 

Pimps103m.jpg

 

Pimps102m.jpg

 

UFF - sorka za zaśmiecanie dużą ilością fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać ze spotkanie sie udało - niestety nie mogłem być ale nastopnym razem na pewno sie pojawię - teraz jeszcze wstyd byłoby przyjezadzć autem po gradzie i bez korekty ale mam nadzieje ze ju niedługo bo jutro idzie na wyciąganie wgniotek.

 

Czy jest osoba/firma w Krk która mogłaby pomóc/nadzorować korektę mojego BMW e46 coupe płatnie lub nieodpłatnie??

 

Jak pisałem auto jutro na tydzień jedzie do Magika od wgniotek - jak wróci powrzucam troszkę fotek przed i po.

 

Kosmetyki mam (pasty Koch, UDS, woski itp), brakuje tylko padów i maszyny ale to można kupić lub pożyczyć jeżeli ktoś z forumowiczów móglby pożyczyć...

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.